Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.
Lot van 13 17e eeuwse tegels met tulpendecor, beschadigingen 13x13x1cm. Cond:R
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen melkkan met deksel floraal en gouddecor, glazuurschade 16,5cm. Cond:G
Twee antieke Duitse porseleinen figuren, vaas met figuur, omstreeks 1900, Altenburg Saxony, danseres, gemerkt N omstreeks 1930 of later 20-30cm.
Negentiende eeuwse keramieken vrucht, Delfts? 19x16ø in goede staat
Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Antieke Duits porseleinen KPM opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1900, handbeschilderd met floraal decor, kleine beschadigingen bovenrand, 9x19x22cm. Cond:R
Prachtige hoogwaardige antieke Japanse Satsuma vaas met fijn geschilderde figuren en gouddecor, keizerlijke familie, chips voet 23x12ø Cond;G
Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos, H.: 17cm. Cond.: G
Grote antieke keramieken st Lukas Utrecht vaas, omstreeks 1920 nr 109 letter K en BX (bakfout?bobbeltjes buitenkant vaas) 29xø25cm. Cond:R/G
Oud antiek Chinees familie Roze porseleinen bord met figuren, dieren, krekels, vlinders en gouddecor, omstreeks 1900 of ouder , ø22,7cm.
Drie 18e eeuwse Defltsblauwe borden, 1 bloemvaas klein, 2x groot (randglazuurschades) ø19,5 en ø34cm Cond:R/G
Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor (barst in vaas) 40cm. Cond:M
Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G
Twee 17e eeuwse Hollandse 4 pas tegeltableaus, 1x met granaatappel, en 1x met tulpen en tulpenbollen, 28x28cm Cond:R
Antieke Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1920, Zwiebelmuster in goede staat 26,5øcm
Groot Duits Hutschenreuther servies, decor Chloe, bestaande uit: 5 presenteerschalen, theekan, koffiekan, suikerpot, melkkan, 2 dekselschalen, schaal, botervloot, eierdoppen, 6 mocca kop en schotel, 5...
Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels omstreeks 1950, 1e keus, bloemen en gouddecor, in goede staat
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, gemerkt met twee zwaarden en kroon, in goede staat 41cm.
Oude antieke Chinees porseleinen dekselterrine, 19e eeuws of later, met landschapsdecor 16x27x21cm. Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Grote oude Duitse Meissen porseleinen melkkan, decor Streublümchen 14cm. omstreeks 1960