Hoge zeskantige Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw met floraal en vogeldecor, in goede staat 54x17x19cm. Cond:G
Twee x 18e/19e eeuwse Chinees porselein, kom met tuindecor, bord met diepblauw tuindecor, randschade/chips 16,6x21,3cm. Cond:R/G
Porseleinen theebus met zilveren dop, 835/000. Theebus, Saksisch porselein ( Zwiebelmuster) rechthoekig model met zilveren dop voorzien van gravure langs de rand en aan de bovenzijde. 7x6x13 cm. In go...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G
Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G
Twintig delen Engels Wedgwood of Etruria serviesgoed, botervloot, 2 schalen, 1 dekselschaal, 4 diepe borden, 5 ontbijtborden, 4 maaltijdborden, sauskom, 2 ovale schalen, minimale chip mogelijk 17-18cm...
Twee antieke Chinees porseleinen familie Verte kommen met drakendecor 18e-19e eeuw, bij 1 kom bodem chip, 6,5xø16,3cm. Cond:G
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome schotels met floraal decor, beide met barst 32ø Cond:R
Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor in de wolken, beschadigd, 40cm Cond:M
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding Cond:R 6,5xø28,3cm.
Negentiende eeuws porseleinen plaquette in vergulde messing omlijsting, voorstellende een damesbuste, verso genummerd, in goede staat 12x8cm. Cond:G
Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G
Vijf theekopjes en schotels, met zilveren houders, 925/000. Kleine porseleinen kopjes en schoteltjes, Royal Worcester, versierd met gouden rand en een rand met roosversiering, geplaatst in een zilvere...
Antieke Imari porseleinen tafellamp met brons verguld montuur (chip) 27x13ø Cond:R
VERVALLEN UIT VEILING
Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G
Veertien antieke Hollandse tegels omstreeks 1800, met huizendecors, 7 gaaf, 2 lichtbeschadigd, 5 gelijmd Cond:M-G
Antieke porseleinen plaquette in lijst, gesigneerd DIE Frankrijk, omstreeks 1900, geboorte plaquette met baby 13x8cm Cond:G
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.
Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G
Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R
Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G