Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G
Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.
Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.
Duitse porseleinen Ikoon der heilige Grossmärtyrer Georg der Siegbringer, nr 1215/3000, handbeschilderd met gouddecor 21-25cm. Cond:G
Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G
Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Hoge zeskantige Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw met floraal en vogeldecor, in goede staat 54x17x19cm. Cond:G
Grote Makkumse polychrome apothekerspot St Vincent met messing deksel 20e eeuw 36xø21cm Cond:G
Vier delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, vaas, kandelaar, 2x kom 16-25cm. Cond:G
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende Oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm
Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G
Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R
Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G