Zeer zeldzame 16e/17e eeuwse Wanli kom met coulissen, floraal en vlinderdecor, in goede staat 15x34ø
Zeer grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy kom, met geschulpte omranding, rondom met coulissendecor, floraal en figurendecor(haarlijn) 10,5x25,3cm Cond:R
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm
Fraaie antieke porseleinen tafelspiegel, zwaar uitgevoerd, gemonteerd op eiken frame met standaard, omstreeks 1880 Frankrijk of Duitsland met wapen en Latijnse tekst en gouddecor 73x50cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm
Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G
Duits Rosenthal porseleinen Maria bont, bestaande uit: theekan, koffiekan, 3 roomkannen, suikerpot, botervloot, 12 ontbijtborden 7 kop en schotels, 7 losse schotels, minimale chip mogelijk, 10-24cm. C...
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G
Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G
Antiek Duit K.P.M porseleinen mocca serviesje omstreeks 1920, bestaande uit, moccakan, 3 schotels en twee kopjes, suikerpot en melkkan 6-19cm. Cond:G
Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terrine heeft 1 chip aan de voet.
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen bloemenvazen met handgeschilderde figuren en bloemendecor, beide chips bodemrand 33x22x13cm Cond:R
Negentiende eeuwse Engelse terracotta piedestal met bloempot, gesigneerd Glamia made in England, chips voet en bloempot met figurendecor rondom, 100x39øcm Cond;R
Oud Chinees porseleinen lachende Boedha 19e-20e eeuw (gemerkt)22cm Cond:G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie roze decor in landschap, en gouddecor in goede staat 17x16x9cm