Vier DAVO albums: 1x aardig gevulde verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt, 2x album FDC's en vooroorlogse poststukken en 1x album postfrisse velletjes
Drie Duitse munten: 1x zilveren 5 Mark 1908 J, 1x zilveren 3 Mark 1911 A (gemaakt tot hanger) en 1x 2 Mark 1908 Sachsen-Weimar-Eisenach.
Twaalf oude bronzen verzilverde penningen van Israel, Jeruzalem, 20e eeuw in cassette Cond:G 30x24x2cm
Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G