Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G
G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G
Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Vijf maal Corneilia Kwint 1899-1996, knotwilgen, ets op papier 21x25,5cm. Cond:G
Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G
Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G
Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G
Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G
Twee werken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G
Negen maal gravures, litho's en ets 18e 19e eeuws, ets J.A van Schouten stendermolen Twello, st Hypolitus kerck C. Denker Ft., Piazza si Siena, lake of Como, ingekleurde gravure Palais ca. Foscari, et...
Landkaart overijssel 18e eeuw, Seigneurie D'overijsel Hendrik de Leth 1740, gravure op papier 16,5x21,7cm. Cond:G
Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Franse school omstreeks 1940, bergdorp, olieverf op linnen 72x91cm. Cond:G
Verschuur, omstreeks 1930, impressionistisch bosgezicht, olieverf op linnen 53x43cm Cond:G
Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G
M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Schaket, branding bij avond, olieverf op linnen 20x25cm. Cond:G
A. Selhorst, boereninterieur met openhaard, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
A. Roskam, Aris 1947 Utrecht, zeilboten op het IJ, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Damesportret omstreeks 1850,in vergulde ornamentenlijst(restauraties en inschilderingen) olieverf op linnen, Cond;R
Nelly de Mulder Horst(1953) 2 abstracte composities (beschadiging links onder) olieverf op paneel, 123x25cm. Cond:R/G
Ongesigneerd 20e eeuw portret Duitse soldaat, olieverf op linnen 42x30cm. Cond:G
Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm
Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, putti bij wijnranken, olieverf op paneel 52x32cm Cond:G
Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G
J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Romi 74 of Zumi, abstracte figuratieve compositie, gouache op papier 64x48cm Cond;G
Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R
J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G
F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G
Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G
R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, olieverf op paneel Cond:G 39x29cm
Onduidelijk gesigneerd Pflug? Duitse school omstreeks 1980 stilleven met kruik en flessen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Teerhof Bremen, olieverf op paneel 43x51cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met figuren, gouache op papier 57x50cm Cond;G
Kopie van een 18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.
Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G
Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G