Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G
Hollandse school, 19e eeuws panoramisch landschap met boerderij en figuren olieverf op paneel.21,5x18cm. Cond:G
Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G
Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G
Monogram H.S 19e eeuw, naakte dame aan de waterkant, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 40x33cm Cond:G
Twee x Harrie Schreinemachers, twee abstract figuratieve composities, lithografie op papier 27x20cm. Cond:G
Twee x Joop Stoop 97 Deventer, verso, abstracte compositie, houtskool op papier 29x33cm Cond:G
Joop van Leeuwen 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 35x20cm Cond:G
Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat
Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G
Monogram A.B omstreeks 1880, boerenhuis met drinkende figuren, paarden en kippen, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht met boten, olieverf op paneel 205x33cm. Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw portret van een heer met sigaar, olieverf op linnen 24x19cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, man die vrouw versiert in de taverne, beschadigingen 18-13cm Cond:R/G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Antiek Perzisch handgeschreven en geschilderd blad uit de koran, met gouddecor, 18e-19e eeuws 17x7,5cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 20cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G
Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
J. Jansen? omstreeks 1900, kasteel met brug. olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Duitse landkaart, Grundriss Kayser Freien Reichs eine Handelsstadt Hamburg 1791, vochtvlekje, 62x95cm gravure op papier Cond:R/G
Theodore Paier 19e eeuw, Duitse school, riviergezicht, titel: parti bei Linz, olieverf op linnen 48x27cm. Cond:G
H. van Meegeren Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond: G
Reproduktie Yves They, omstreeks 1930, halfnaakte vrouw in open lucht, reproduktie op papier 66x47cm Cond:G
Roman Lorlewicz, omstreeks 1960, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G
J.J. Albers (Almelo) koeien langs een Hollandse rivier, olieverf op linnen 70x80 Cond;G
Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G
Pendant 19e eeuw, ongesigneerd, portretten van welgestelde boerenfamilie(lichte schades papier) pastel op papier 35x27cm Cond:R
Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw, Salomo en de koning van Sheba, barst in paneel, olieverf op paneel 58x120cm Cond:R
Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G
Religieus barokschilderij, 18e eeuws Maria met koning, cherubijnkoppen, engelen en kroon, olieverf op koper 17x13,5cm Cond:G
Vierveldenicoon met Haya Sophia ( de heilige wijsheid), de Pokrov (legende over Haya Sophia kathedraal), Maria troosteres der bedroefden en onbekende Maria-afbeelding. Russisch .30x35cm.
Ikoon, Russische monnik voor het door hem gestichte klooster. Russische volkskunst 17,6x13,2cm
Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russische volkskunst 17,5x22,5cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1880 besneeuwd landschap met wandelaar, olieverf op linnen 46x36cm. Cond:R
Kleine fijngeschilderde 19e eeuwse Russische Ikoon met drie heiligen waaronder Mozes, met Christus pantocrator in de toog, met bladgoud decor en fijngeschreven tekst(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1,5 Con...
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.