Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G
Hollandse school, 19e eeuws panoramisch landschap met boerderij en figuren olieverf op paneel.21,5x18cm. Cond:G
Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G
Monogram H.S 19e eeuw, naakte dame aan de waterkant, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 40x33cm Cond:G
Twee x Harrie Schreinemachers, twee abstract figuratieve composities, lithografie op papier 27x20cm. Cond:G
Joop van Leeuwen 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 35x20cm Cond:G
Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat
Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G
Monogram A.B omstreeks 1880, boerenhuis met drinkende figuren, paarden en kippen, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht met boten, olieverf op paneel 205x33cm. Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw portret van een heer met sigaar, olieverf op linnen 24x19cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, man die vrouw versiert in de taverne, beschadigingen 18-13cm Cond:R/G
Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Antiek Perzisch handgeschreven en geschilderd blad uit de koran, met gouddecor, 18e-19e eeuws 17x7,5cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 20cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G