P.J.J. Bogaert 1807-1894 Duits riviergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x45cm. Cond:G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G
Jonin? omstreeks 1930 Franse school, Parijs stadsgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 16x21,7cm. Cond:G
Anton Karssen 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel 70x49cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G
Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G
Sujatno Koempoel 49, 1912-1987, Indonesische markt met figuren, olieverf op paneel 28,5x20,3cm Cond:G
Louis Stutterheim 1873-1943 landschap bij Kortenhoef, olieverf op linnen 30x40,5cm. Cond:G
Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, vaas met bloemen, olieverf op linnen 53x44cm Cond:G
Etienne Bouille 1858- 1933 Franse school, landschap met landgoed, vee met wasvrouw, olieverf op linnen 80x 52cm. Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...
Zeldzame antiquarische 23 delige Flora Londinensis (afzonderlijke nummers 1 t/m 23) door William Curtis Botanicus 1746-1799 Engeland, A new edition, enlarged by George Graves F.L.S London, printed for...
C.A.V van Diggelen omstreeks 1900, mogelijk schuilnaam van de schilder Cor Bouter, schilderde voor diverse galerieen onder diverse namen, landschap met moeder, kinderen, paard, kip, koeien en bloesemb...
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm Cond:G
B.L Hendriks 1872, Barend Leonardus 1830-1899, portret van een heer met ridderorde, mogelijk van adel met prachtige vuurvergulde ovale lijst, olieverf op linnen, in goede staat 77x60cm.
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Jan te Wierik, Hengelo 1954-2002, fantasie figuur, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G