Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, herenportret met boek, olieverf op linnen 41x34cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, verso Nachlass, Kunstmaler Gustav Kinkelin gemeinde schopfloch, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G
Jurrien Marinus beek 1879-1965 bergmeer met kerk, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, landschap naar van Gogh, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G
Twee werken van Aart Roos 1919-2009, de populier, en de hooister, gouaches op papier 54x54cm Cond:G
Aart Roos 1919-2009 abstracte compositie met vogel, olieverf op linnen 56x75cm. Cond:G
P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (van Ellas?) boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G
F.Heidacker 2e helft 20e eeuw, 2 figuren in roeiboot, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Albertus Veldhuis '42 stilleven met fruit en bloemenvaas, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bloemen in de buitenlucht, aquarel op papier 33x42cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 landschap met koeien, kerkdorp, boot en figuur, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, winters landschap met boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Groot 19e eeuws Chinees voorouderschilderij met diverse figuren en goudverf (op papier) vouwen en beschadigingen, aquarel op papier 149x84cm Cond:R
Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G
F. Everbag 1877-1947, Noordermarkt Amsterdam, druk op papier 42x34cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G