Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Pflug? Duitse school omstreeks 1980 stilleven met kruik en flessen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Romi 74 of Zumi, abstracte figuratieve compositie, gouache op papier 64x48cm Cond;G
J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G
Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G
Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Nelly de Mulder Horst(1953) 2 abstracte composities (beschadiging links onder) olieverf op paneel, 123x25cm. Cond:R/G
A. Selhorst, boereninterieur met openhaard, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G
Verschuur, omstreeks 1930, impressionistisch bosgezicht, olieverf op linnen 53x43cm Cond:G
Kaj Järpemark, Zweedse school, titel: Allassio Italien 1977 olieverf op linnen 55x46cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met figuren, gouache op papier 57x50cm Cond;G
K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)
Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G
Sulaiman, Indonesisch zeegezicht met vissersboten en figuren, aquarel op papier 24x31cm Cond:G
Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...
H. Manquetout, bosgezicht in de herfsttooi, olieverf op linnen 59x99cm Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G
Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier 46x60cm. Cond:G
Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G
Twee x W.Wassenaar 1873-1956, distels, etsen op papier 23x17cm. Cond:G
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
Johan Jacobs 1881-1955 Helmon, heidegezicht, aquarel op papier Cond:G 47x36cm
Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...
Calvin Waller Burnett U.S.A 1921-2007, twee naakte dames, olieverf op linnen 70x50 cond:G
Betsy Westendorp Osieck Amsterdam 1880-1968, Orientaalse haven, aquarel op papier 37x35cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Weser am Feerhof, olieverf op papier, 35x45cm Cond:G
Kopie van een 18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.
Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm
Onduidelijk gesigneerd Franse school omstreeks 1940, bergdorp, olieverf op linnen 72x91cm. Cond:G
Vijf maal Corneilia Kwint 1899-1996, knotwilgen, ets op papier 21x25,5cm. Cond:G
Margriet Oomen '79, academie Tilburg, de mantel, ets op papier 30x23cm Cond:G
Wim Poelman 1998 (restaurateur Hengelo) portret directeur Tubantia, olieverf op linnen 90x65cm Cond:G
Peter Wehrens, lithografie voor Osters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G
J. le Blanc (Alexander Terhell) 1863-1949, vissersvrouwen met boten aan de kade, aquarel op papier 24x35cm. Cond:G
Twee x Harrie Schreinemachers, twee abstract figuratieve composities, lithografie op papier 27x20cm. Cond:G
Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G
T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G
Kothmair, Duitse school, tirolerman met tabakspijp wijn en speelkaarten, olieverf op paneel 21x14cm. Cond:G
Gesigneerd Th. de Bock omsgtreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G
Vier oude antieke Franse modeprenten omstreeks 1900, in goede staat 24x32cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, havengezicht met spanbrug, olieverf op paneel, Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, Hollands riviergezicht met molens en figuren, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Map met diverse gravures 17e-18e-19e eeuw, o.a. A.Dürer(nadruk) W. Hogarth, Bolzoni, Abrahami Berkel etc. 31x24x1cm. Cond:R