Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G
Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier. Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.
Onduidelijk gesigneerd, 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1920 Joh.M.v.d, bomschuit met figuren op strand, olieverf op paneel 20x22cm Cond:G
Monogram '68 portret jongedame, pastel op papier 53x62cm. Cond:G
Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G
E.C.W. Retzlaff 1898-1976 Duitse school, Marmolata Süd- Tirol, olieverf op linnen 68x58cm Cond:G
A. Roeseler August Roeseler 1866-1934 Duitse school, Zuid Duitse man met wijnglas, olieverf op linnen 44x39cm. Cond;G
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G
A. Stumpff omstreeks 1900, Duitse school, gemberpot met bloem, olieverf op linnen 33x23cm. Cond:G
Jos van Engbergen 2008 vrouwelijk naakt onder de douche, olieverf op linnen 120x50cm Cond:G
Corneille Spiegel, 21e eeuw houten sculptuur in cobra stijl, opgebouwd in lagen, en handbeschilderd 67x45x7cm. Cond:G
Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G
Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw R.R 19e eeuw moeder met kinderen, gemengde techniek op papier(scheur) 17x13cm. Cond:M
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Pieter Stortenbeker 1828-1898 Hollandse school, landschap met koe en schaap, aquarel op papier 14,2x8cm Cond:R/G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G
Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G
C. van Vugt 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel Cond:G