Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.
Twee antieke compositiemetalen figuren op houten sokkel omstreeks 1880, man en vrouw bij Griekse zuil. 28cm. Cond:G
Antiek Frans compositiemetalen vissersjongen met een pikhaak op houten sokkel, depart de peche omstreeks 1880, 41cm. Cond:G
Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.
Antiek Frans Jugendstil beeld omstreeks 1900 la rose par Guillaume, dame met kleed (compositie metaal) Cond:G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G
Bronzen pelikaan op marmeren voet, 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd Eduard Bertin, in goede staat 30cm
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een hand met daarin een vrouwentorso ( naar Dali) 16x23x10cm. Cond:G
Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G
Bronzen buste 21e eeuw, voorstellende een Duitse soldaat op marmeren voet, 20cm in goede staat
Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G
Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en huilende jongen 19cm. Cond:G
Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.
Antieke Weense Goldscheider (Friedrich Goldscheider) terracotta buste van een meisje, groen/brons gepatineerd, ontwerp van steen nr 2635 65 25/8, in goede staat 41x37x19cm
Art Deco beeld omstreeks 1930, moeder met kind op marmeren sokkel(compositie metaal) 27x41x10cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, gebonden man, gesigneerd W. Lehmbruck, 37cm. Cond:G
Twee moderne bronzen beelden, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd M. Rensink Holten nr 13/20, 2 kleurig gepatineerd, 12 cm. Cond:G
Grote bronzen eend op marmeren voet 21e eeuw gesigneerd Francois Pompon, in goede staat 37x31x18cm.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Negentiende eeuws figuur, Arabier met snaarinstrument, 4 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, mooi kwaliteit, in goede staat 50cm.
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, de denker, naar Rodin, in goede staat 25cm.
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een uil op boek, gesigneerd Christian marochetti, in goede staat 34cm.
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Mooi 18e eeuws Barok snijstuk, vrouw, putti en hond, bij bloemenkorf en boom, originele polychromie, in goede originele staat 35x21x13cm.
Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G
Grote bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een naakte Griekse man met Lyra 45cm, in goede staat
Edward William Wyon 1811-1805, mythologische scene, bronzen plaquette op natuursteen, 3.5xø18cm. in goede staat
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.
Groot houtgestoken Afrikaans beeld 20e eeuw gesigneerd A Prophof 154cm.
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Antieke Arabische figuur, man met instrument, omstreeks 1890, 2 kleurig gepatineerd, compositie metaal, mooie kwaliteit 60cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur putti met bijl op rood marmeren voet, omstreeks 1880 14cm. Cond:G
Grote bronzen centaur met naakte dame op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw 51cm.
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Antiek Duits bronzen beeld op marmeren sokkel, omstreeks 1920, door Küchler, titel: Veni Vidi Vici(deel degen mist) 38cm Cond:G
Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G
Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G
Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G
Twee kleine bronzen baby bustes, op marmeren sokkel omstreeks 1900, lachende en huilende, 11cm. Cond:G
Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws, houtgestoken beeld, voorstellende een man met blaasinstrument, Bretons 39cm. Cond:G