Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel, omstreeks 1830 met halve zuilen. 120x55cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten windsorstoel en eikenhouten kruk, ook vroeg 19e eeuw, in goede staat. 96x56x48cm. en 53x37x30cm.
Negentiende eeuwse Mechelse uittrektafel met leeuwenkoppen en messing ringen. in goede staat 75x135x88, met uittretkbladen 75x315x88cm.
Antieke goudkleurige spiegel, omstreeks 1900, in Louis Seize stijl, lichte beschadigingen 110-87cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 88x70x31cm. Cond:G
Franse stijl nachtkastje, 2e helft 20e eeuw, met snijwerk, in goede staat 75x47x38cm.
Twee Thonetstoelen en beukenhouten tafel met lade, 20e eeuw 87x76øcm.
Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G
Louis Seize stijl halvemaantafel, 20e eeuw stijlmeubel, eiken. 74x42x67cm. Cond:G
Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.
Negentiende eeuws rood gelakte empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing capitellen, in goede staat 94x52x109cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten kapspiegel met intarsia in goede staat 73x68x20cm. Cond:G
Twee Engelse eikenhouten ladenkastjes, stijlmeubels. 2e helft 20e eeuw. 70x45x40cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met grote lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 83x53x162
Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse essenhouten wandkast met origineel beslag met slot en sleutel, in goede staat 55x45x16cm Cond:G
Antieke ovale Duitse wortelnoten eettafel, Louis Philippe omstreeks 1860 met rijkgestoken 4 spantpoot. 79x110x78cm. Cond:G
Engelse eikenhouten commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 80x77x45cm. Cond:G
Klein 19e eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel met 2 lades, in goede staat. 70x52x70cm. Cond:G
Oude bijzettafel met omranding op blad, schaarpoten, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 90x65x59cm.
Eikenhouten opengewerkte snijwerk hocker met velours zitting, omstreeks 1920 in goede staat 54x50x50cm.