Duitse eikenhouten renaissance poortkist, 17e 18e eeuws, onderkant aangetast. 74x129x67cm. Cond:R
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Loujis Seize commode met 4 laden, omstreeks 1800, met origineel beslag, sloten, halve zuilen, vergulde capitellen, in goede originele staat 97x97x42cm.
Grijs gelakte mahoniehouten schildersezel, 2e helft 20e eeuw, 171cm.
Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm
Antieke eikenhouten historisme bureau armleunstoel met cherubijnkoppen(renaissance stijl) omstreeks 1880, in goede staat. 80x70x62cm.
Engelse mahoniehouten sheraton stijl eethoek met 4 armleunstoelen. Coulissentafel met 2 extra bladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, goede stoffering 1 vochtvlek. 76x105x174. 90x60x63cm. Cond:G
Vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist, gedateerd 1727, monogram MSFH(deksel later) Bruidskist, in goede staat 74x14x56cm.
Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.
Kleine antieke Engelse kaptafel in eikenhout (hangoortafel) 70øx50cm. Cond:G
Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.
Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe kuifkast omstreeks 1870 met schappen en lades, versieringen achter de deuren, 2 missen. 235x140x46cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse beschilderde wieg, in goede originele staat 65x94x50cm. Cond;G
Houtgesneden armleunstoel met voetenbankje, vlechtwerk zitting zijkant en rugleuning, Louis Seize stijl, 20e eeuw. 87x56x52 en 24x30x22cm. Cond;G
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Antieke Notenhouten Louis Philippe tafel omstreeks 1970, in goede staat 72x104x75cm. Cond:G
Zuid Duitse notenhouten Barokkast omstreeks 1790 met bandintarsia, floraal decor met vogels, origineel slot( stijlen missen, divers lijstwerk mist, lichte fineerschade 225x170x60cm. Cond:R
Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitourde kast met bandintarsia, recentelijk professioneel gepolitourd en in uistekende staat 80x61x45cm. Cond:G
Negentiende eeuw eikenhouten Louis seize stijl nachtkastje met jalouzie deur en uitschuifbaar kamergemak. 69x55x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhout gesneden bidstoel met heilig kruis, petit point stoffering, beschadigd. 90x47x45cm. Cond:R/G
Antieke Engelse eikenhouten Theewagen, omstreeks 1920 met getorste stijlen, in goede staat 70x38x62cm.
Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G
Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.
Grote zware barokstijl spiegel met ornamentenlijst en facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw 97x158cm Cond:G
In hoogte verstelbare mahonie displaytafel, 20e eeuw in goede staat 84x65x75cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse gerestaureerde tiltoptafel, in goede staat. 76-80øcm.
Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten kapspiegel met intarsia in goede staat 73x68x20cm. Cond:G
Kleine Hollandse eikenhouten buikkast, orgelgebogen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 61x64x35cm.
Fijngestoken antieke notenhouten sofa, Louis Seize stijl, omstreeks 1870, goede stoffering, en in goede staat. 100x128x87cm.
Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 76x87x47cm.
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Decoratieve goudkleurige Louis Seize stijl spiegel met strik en geslepen glas 2e helft 20e eeuw 70x52cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G
Bordeauxrood lederen relaxstoel, electronisch verstelbaar met bedieningssysteem en kussens, in zeer goede staat, 112x70x73cm. Cond;G
Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten windsorstoel en eikenhouten kruk, ook vroeg 19e eeuw, in goede staat. 96x56x48cm. en 53x37x30cm.
Antieke Jugendstil pianokruk in hoogte verstelbaar omstreeks 1900 met lederen zitting, in goede staat 50x36ø Cond;G
Negentiende eeuwse essenhouten wandkast met origineel beslag met slot en sleutel, in goede staat 55x45x16cm Cond:G
Vooroorlogse teakhouten porseleinvitrinekast met lade en bronzen beslag omstreeks 1920, barokstijl, klauwpoten, in goede staat 210x140x40. Cond:G
Gesigneerd antiek Frans Louis Philippe schrijfbureau, wortelnoten, F. de Rohden A Paris premiere classe 1855, onder drie laden achter deuren, uitschuifbaar blad, mooi wortelnoten binnenleven(zonlichts...
Wortelnoten Willem 3 uittrektafel met spinnekop, 4 spantpoot, omstreeks 1870. (geen tussenbladen, en blad gelijmd) 76x130x107cm. Cond:R/G
Grote Italiaanse barokstijl stoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering. 130x76x70cm. Cond:G