Zeven delen antiek Chinees porselein 18e-19e eeuws, beschadigd. 16-23cm. Cond;M
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Vijf antieke Chinese porsleinen Cargo diepe schotels, 16e-17e eeuw, met floraal decor, twee met oude haarlijn 24-26cm. Cond:G
Vier 17e eeuwse Chinees cargo porselein, 1 kom en 3 grotere schotels met floraal decor. Cond:G
Vier grote antieke Chinese porseleinen Cargo schotels, 17e eeuw met floraal decor(grote schotel restauratie) Cond:R/G
Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Zeldzaam Engels lampetstel 5 delig, keramiek met marmereffecten en goudrand. Cauldon England 12-39cm. Cond:G
Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm
Twee Delfts porseleinen knobbelvazen met floraal decor en landschapsdecor, 20e eeuw, 6 kantig 28x12x13cm. Cond:G
Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Negentiende eeuws blauw imari kaststel met floraal decor en foohonden op deksel. 30cm. Cond:G
Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G
Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G
Twee grote antieke Japans porseleinen vazen gemerkt 1900, vogel en bloesemtak decor. 35x17øcm. Cond:G
Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.
Drie delig antiek Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel omstreeks 1900 met floraal decor. Cond:G 29-30cm.
Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G
Duitse Dresdner porseleinen schemerlamp, geel met floraal decor, 2e helft 20e eeuw 54x19øcm. Cond:G
Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G
Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G
Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G