Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Zeer fraaie zilveren Empire pijpencomfoor, 835/000. Ovaal model met opgelegde gladde rand, met ovale voet geplaatst op een houten plateau met 4 bolpoten. De pijpencomfoor is voorzien van een koperen b...
Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682
Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G
Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw
Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Solitairring WG 585/000 met briljant. Ring WG met spiegelchaton met strakke bewerking, voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt. ø 52 ca. 3.2 gr.
Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Zilveren luciferhouder, 925/000, Engels. Luciferhouder versierd met Biedermeier krulgravures. MT.: Arthur & John Zimmerman, Birmingham jl.: A: 1900. Grootte 40x30x10 mm. ca. 21 gr. In goede staat.
Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G
Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G