Zeven delen antiek Chinees porselein 16e-17e eeuw, 2 bolle vaasjes, grote bolvaas, 2 kleine kommen, 2 grote kommen, beschadigingen en haarlijnen 8-15,5 Cond:R/G
Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G
Plated koffiekan op comfort met floraal decor. 34 cm Cond.: G