Zilveren luciferhouder, 925/000, Engels. Luciferhouder versierd met Biedermeier krulgravures. MT.: Arthur & John Zimmerman, Birmingham jl.: A: 1900. Grootte 40x30x10 mm. ca. 21 gr. In goede staat.
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.
Twee Japanse cloissone vazen met floraal decor en vlinders. 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x10øcm. Cond:G
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G
Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G
Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G
Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.
Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.
Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.