Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682
Collier van Lapis Lazuli kralen bevestigd aan een gouden sluiting, 585/000. Lang snoer kralen, ø 9 mm, geknoopt aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 12 mm. Lengte 80 cm.
Antieke neogotische bronzen portre Montre met zakhorloge, functies niet getest. 17cm. Cond:G
Gaaf antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met vergulde monturen 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in zeer goede staat. 36-50cm.
Antiek 18e-19e eeuws gesigneerd gietijzeren bord met Chin ese tekst en geschulpte omranding, in goede staat. 2x19,8øcm.
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Antieke Engelse bijbel met ivoren kaft en lederen rug, the book of common prayer, Oxford, printed at the Univeristy press, 15x9x3cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G
Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.
Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Vier zilveren beursjes. Een grotere strakke tasbeugel met een een gevlochten tasje, 8x7 cm, een beursje met een halfronde beugel met gestreepte bewerking, 5x7 cm, een glad gecontourneerde beugel met g...
Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw
Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G
Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, pave gezet met briljanten. Breedte 5,5 mm ca 3,4 gr. ø 62
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G
Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Zeer fraaie zilveren Empire pijpencomfoor, 835/000. Ovaal model met opgelegde gladde rand, met ovale voet geplaatst op een houten plateau met 4 bolpoten. De pijpencomfoor is voorzien van een koperen b...