This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Spiesbok gewei
Result: 80 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

Diverse schaven
Result: 60 EUR

Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile
Result: 60 EUR

Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G

Kavel strijkijzers met standaard
Starting price 25 EUR

Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G

Opaline petroleumlamp, oude kap
Starting price 80 EUR

Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G

2 Amuletten
Starting price 40 EUR

Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G

Chinees zijde in lijst
Starting price 30 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

Gouden oorknoppen met diamant
Starting price 75 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met diamant gezet in zilver. Klassieke oorknoppen, soort spiegelchaton met daarin een zetkastje met een diamant. De oorknoppen zijn voorzien van GG pousettes. ø 6.4 mm. ca 2.6 gr

Ivoren man met bezem en mand
Starting price 125 EUR

Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.

Theeset op dienblad
Result: 45 EUR

Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G

Gemengde techniek naief
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G

Schilderij hond met wild
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

Engelse theetafel, sheratonstijl
Result: 80 EUR

Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G

Lot koperwerk
Starting price 25 EUR

Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G

Chinese vaas
Starting price 50 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R

Witgouden ring ca 2,5 crt
Result: 4.600 EUR

Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...

Set granaten sieraden
Starting price 100 EUR

Set granaten sieraden, double, bestaande uit een armband met choker, beiden met schakels met rozetten van granaten. Breedte armband 21 mm. Lengte 18 cm en een verlopend collier, 6,5-23 mm, Lengte 41 ...

Ring met briljanten
Starting price 300 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met briljanten. Rozetring met een slagbewerking bezet met diverse diamanten, totaal ca. 0.16 crt.. ø 57 ca 3,75 gr. In goede staat.

Schilderij portret
Result: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van een heer, later op paneel gezet, olieverf op linnen. 100x77cm. Cond:R/G

Gouden koningscollier
Result: 430 EUR

Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm

Gouden fantasie armband
Result: 520 EUR

Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat

Ton Smits
Starting price 1.000 EUR

Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G

Bavaria servies
Starting price 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

3 Delen Duits porselein
Starting price 140 EUR

Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G