Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.
Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G
Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G
Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G
Oorknoppen GG 585/000 met diamant gezet in zilver. Klassieke oorknoppen, soort spiegelchaton met daarin een zetkastje met een diamant. De oorknoppen zijn voorzien van GG pousettes. ø 6.4 mm. ca 2.6 gr
Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.
Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R
Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...
Set granaten sieraden, double, bestaande uit een armband met choker, beiden met schakels met rozetten van granaten. Breedte armband 21 mm. Lengte 18 cm en een verlopend collier, 6,5-23 mm, Lengte 41 ...
Elegante gouden ring, 585/000, met briljanten. Rozetring met een slagbewerking bezet met diverse diamanten, totaal ca. 0.16 crt.. ø 57 ca 3,75 gr. In goede staat.
Ongesigneerd 19e eeuws portret van een heer, later op paneel gezet, olieverf op linnen. 100x77cm. Cond:R/G
Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm
Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G