Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G
Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een thhelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...
Drie armbanden met edelstenen en een goud op zilveren bloemsluiting met kleurstenen. Een armband met parels en amethist, een armband met goudsteen en eenn armband met goudsteen en apaniet. Allen 3 rij...
J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G
Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, Hollands, bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, diverse modellen. Eén vork en één lepel voorzien van gravure. MT.: o.a. Van kempen en Begeer. jl.:1822-1919. Totaal c...
L. Codecasa omstreeks 1900 Louise Codecasa 1856-1933, damesportret, olieverf op paneel 26x34cm.
Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.
Lot met 6 zilveren lepels, bestaande uit 2 suikerlepels met kolenbakken, 3 theelepels met wapens van o.a. Middelburg en Zeist en een koffielepel met chippendale model. totaal ca 87 gr. Lengte 9-14 cm....
Lot ivoren sieraden bestaande uit diverse broches, armbanden en colliers. ca 158 gr.
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Kersenhouten salontafel met 4 lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 49x100x100cm.
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Antieke zilveren doos, 800/000, Frans, op pootjes. Een fraai bewerk langwerpig doosje versierd met een ribdecor, geplaatst op 4 klauwpootjes. Met greep uit organische vormen met een dennenappel. 11,5x...
Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Lot verzilverd, bestaande uit een opengwerkte broodmand met bijpassende bonbonmand en een flessenbak met 9 onderzetters, allen voorzien van parelrand. Als nieuw
Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G
Cassette met 12 zilveren theelepels, 800/000, Duits, met vergulde bak. Theelepels voorzien van een floraal bewerkte steel. 11 cm. Totaal ca. 185 gr. In goede staat
Twee Armani horloges, een stalen model met parelmoerplaat en witte kunststof band en een roze horloge met zwarte plaat en zwarte leren band.