Zeven zilveren letterbroches, 835/000. ca. 14 gr. 3x3cm.
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw
Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.
Zilveren hanger met 2 dolfijnen en een blauwe steen. Grootte 40x25 mm. Totaal ca 5,7 gr.
Hanger zilver 925/000 gerodineert, bezet met zwarte zirconia, Grootte 24x64 mm., ca.6.1 gr. Nieuw
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Lot sieraden bestaande uit een zilveren zakhorloge met rosé rand, en 2 double hangers, een met blauwe steen en een met rood/bruine steen.
Zilveren filigrainhanger met koraal, 835/000. Grote hanger met filigrainbewerking en een koraal in het midden. Grootte 55x50 mm. ca. 13,2 gr.
Drie silver-overlay kinderschoentjes.12x5x7cm. In goede staat
Vergulde sierkurk en miniatuur, vergulde sierkurk ajourgezaagd met de letters ULM en een vliegende vogel, gemerkt handarbeit, 9,5 cm. En een miniatuur, onedel, van een visser met pijp en een grote vis...
Twee servetringen, een zware zilveren servetring met hamerslag, kabelranden en gravure E.J. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven en een floraal gedreven opengewerkte vingerdoekring met wapenschild. ø5,5x3,5 en...
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.
Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm
Lot met Indonesische sieraden, deels zilver, bestaande uit oorclips en een broche in de vorm van een waaier en een ovale hanger.
H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm
Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G
K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)
Peter Wehrens, lithografie voor Oosters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G