Antieke zilveren bestekdelen, Middelburg 18e eeuw. Bestaande uit 2 tafellepels, 3 tafelvorken en een dessertvork en 2 opdienlepels, model Haags Lofje. MT.: Johannes d'Hoy, 1766-1786, Willem Langebeke...
Mooie zilveren dekseldoos, Art Deco, Noors 830/000. Ronde gladde doos met deksel met zwart ebbehouten knop. De doos is geplaatst op 4 pootjes met geribbeld decor. MT.: A.Frisch, Kristiana-Oslo 1865-1...
Antieke bijbel met dubbele zilveren sluiting, 835/000. Antieke bijbel met zwart lederen kaft, voorzien van bewerkte zilveren hoekstukken en een dubbele rijkelijk versierde zilveren sluiting en goud op...
Twee grote oude Chinese jade snijstukken 20e eeuw, 1x wijsheer en 1x floraal 12-20cm.Cond:G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.
Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen zuil met bloempot, 2e helft 20e eeuw met gouddecor en opgewerkt puttidecor. 123cm. Cond:G
Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil glas in lood venster, omstreeks 1900, in goede staat 65x45cm. Cond;G
Twee oude Oosterse houtgestoken beelden, China-Indonesie 20e eeuw 37x58cm. Cond:G
Grote bronzen uil op tak met zwart marmeren basement, 21e eeuw, gesigneerd W. Lehmsbruck 27x23x16cm. Cond:G
Zeldzame Chinese of Japanse bronzen sculptuur, 3 delig, gesigneerd, bestaande uit houtgesneden basement, bronzen krokodil en tijger, 1e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. 25x43x41cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.
Kersenhouten boekenkast met lades en schappen. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 204x127x42cm. Cond:G
Antieke franse eikenhouten armleunstoel omstreeks 1870 met petit point bekleding en snijwerk. in zeer goede staat. 120x67x83cm
Antieke eikenhouten Loujis Seize commode met 4 laden, omstreeks 1800, met origineel beslag, sloten, halve zuilen, vergulde capitellen, in goede originele staat 97x97x42cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Hollandse mahoniehouten empire spiegeltafeltje, halvemaanvormig blad, omstreeks 1820 met volle zuil en messing capitellen, 61x41x21cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1890 met messing versiering, wijzerplaat beschadigd verder in goede staat 49cm. Cond:G