Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.02 in de kleurstelling Rosso/UVA. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.200,-). 25xø...
Witgouden creolen 750/000 met briljanten. Driekwart creolen, ø 17 mm, met een rij briljanten totaal ca 0.40 ct.TW/IF. De zijkanten van de creolen zijn mooi opengewerkt. ca 9,5 gr Nieuw
Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm
Dupont Cohiba set bestaande uit een dasklem en manchetknopen, Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm. En een aa...
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Grote Franse antieke torenklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, compositiemetaal, emaille wijzerplaat, 55cm. in goede staat
Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. omstreeks 1870, slaglijst mist bij opstand. 185x113x67cm. Cond:G
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinese familie roze borden met emaille beschildering, floraal met geschulpte omranding, minimale chip. 22,5ø Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, met briljanten. Gouden ring met 15 briljanten gezet in een navette vorm, totaal ca 1,10 crt. SI-W/TC ø 52 ca 3,75 gr. In goede staat.
Bijzonder fraai zilveren schatkistje met emaille. Uitgewerkt kistje met kleine ronde appliqeuen( eentje ontbreekt) en getorste bewerking, versierd en ingelegd met blauw groen en oranje emaille. Marrak...
Zilveren koloniale tabaksdoos. Langwerpige gecontourneerde tabaksdoos, Koloniaal, versierd met getorste randen en voorzien van een krulbewerking met een gegraveerd kruldecor aan de zijkanten. 15x6x4cm...
Mooi zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, Engels. Theepot met houten greep en knop, melkkan en suikerpot met zilveren grepen. Het hele servies is glad en voorzien van een bewerkte opgesoldeerde ran...
Zilveren Frans bestek, 950/000, bestaande uit 12 vorken, 6 lepels en 10 messen. De lepels en vorken zijn voorzien van ronde steel met kam, aan de achterzijde versierd met een opgesoldeerd cartouche me...
C. Meyer omstreeks 1800, Hollandse school, zeilboten met figuren op meer, olieverf op linnen. 41x32cm Cond:G
Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.
Zeldzaam antiek milliampere regel en meet apparaat met lades en accesoires. koolstofstaven en lamellen, in diverse standen regelbaar met diverse opties, in zeer goede staat. In mahonie kast, aflsuitba...
Antieke eikenhouten Renaissance stijl 1 deurs poortkast. Volle Corintische zuilen, snijwerk en cherubijnkoppen. Omstreeks 1880, in goede staat. 174x60x100cm.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barokcommode, Louis Quinze met snijwerk en origineel brinzen beslag(sloten 19e eeuw) Cond:G 85x52x96cm.
Noord Duitse eikenhouten Barock tinbuffet (tellerregalschrank) anno 1778, met sledepoten en barokpanelen, in goede staat. 190x180x52cm.
Antieke franse eikenhouten Neo renaissance 1 deurs kast met 4 lades achter de deur en 1 lade boven, veel snijwerk, ranken en leeuwenkoppen, omstreeks 1880. 80x55x55cm. Cond:G
Antiek Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet, omstreeks 1800 met volle zwarte zuilen en vergulde capitellen, messing rugbeslag. 174x241cm. Cond:G
Duitse eikenhouten Barok documentenkist, 18e eeuws met 3 sloten en sleutels, smeedijzeren beslag, in goede originele staat 29x55x37cm. Cond;G
Grote kersenhouten eethoek met 6 stoelen, 2e helft 20e eeuw, stoelen met suede bekleed, in goede staat 78x208x95cm. Cond;G
Groot bronzen empire beeld omstreeks 1820, gemerkt: anonieme des bronzes, Griekse vrouw met gewaad. 48,5cm. Cond:G
Antieke Chinees bronzen boedha, gesigneerd 19e eeuw of ouder, mooie patina 32,4cm. Cond:G
Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2012" Model 503.00 in de kleurstelling TP/CR/AQ. Met originele doos en aankoopbon (€ 2.000,-). 47,5x...
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize tafel, omstreeks 1780 met intarsia op blad en etage, bandintarsia en sterintarsia, in goede staat 76x69x47cm. Cond:G
Zilveren servies, 925/000, model Bonton met parelrand, bestaande uit een thee- en melkkan en een suikerpot met deksel. De kannen zijn voorzien van houten handvaten en de deksels zijn voorzien van een ...
Mooie gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke ring met bewerkte band en in het midden een roosgelepen diamant, ø ca 6 mm, in zilver gezet met een rand met C-voluten. ø 60 ca 5 gr.
Antieke ovale zilver, deels, vergulde brandewijnkom met fraai floraal drijfwerk met vogels, bloemen en voluten. Geplaatst op een voet met florale rand en platte oren met putto's. ca. 251 gr. 25x12x9cm
Antieke Franse poudreuse, 19e eeuws met florale intarsia rondom, bronzen monturen en lijsten, in goede originele staat. 74x58x46cm.Cond:G
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 213x105x54cm. Cond:G
18e Eeuwse zilveren tasbeugel met rokhaak, 835/000. Fries. Gecontourneerde beugel versierd met mythologische voorstellingen en krullen. Bloemvormige drukknop en oog met putto. Voorzien van rokhaak met...
Collier van barnstenen. Verlopend collier met ovale kralen, 6-20 mm, voorzien van barnstenen sluiting. Lengte 60 cm ca 63 gr.
Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Prachtig glasobject door Annemiek Punt.(gelarie Ootmasum) Glas fusing, abstracte compositie, 53x55cm. Cond;G
Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...
Vier grote18e eeuwse borden met Chinosserie decor, 3 met lichte randschade 1 met scherf. 355øcm. Cond;'R/G
Bijzondere opengewerkte zilveren geurdoos, 925/000. Langwerpige achthoekige doos, volledig uitgewerkt met ruiten en bloemen en gestorste bewerking. Met scharnier en sluiting. Grootte 16x10x7 cm. ca. 4...
Antieke zilveren bestekdelen, Middelburg 18e eeuw. Bestaande uit 2 tafellepels, 3 tafelvorken en een dessertvork en 2 opdienlepels, model Haags Lofje. MT.: Johannes d'Hoy, 1766-1786, Willem Langebeke...
Twee kandelaars, zilver 835/000, 3-lichts. Twee armige kandelaars met getorste bewerking op de ronde voet en in de schacht, met gekrulde armen en lichten met getorste bewerking. 28x12x24 cm. In goede ...
Stel prachtige zilveren kandelaars, 800/000, Oostenrijk. Twee fraai gecontourneerde kandelaars met golvende graveerbewerking met op de voet een monogramgravure. Rond 1900. Grootte ø 12x20 cm. Klein de...