This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Porseleinen toekan
Starting price 80 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen Toekan 2574. 9,3cm. Cond:G

Aafke Kelly
Result: 180 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Willi Lorenz
Starting price 400 EUR

Willi Lorenz, fazanten in boscage, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

3 Oude beren
Starting price 60 EUR

Drie oude Duitse (mohair) teddyberen, omstreeks 1930-1950, bespeeld. 36-70cm. Cond:R/G

Kaufmannsladen
Starting price 50 EUR

Antieke Duitse Kaufmannsladen, omstreeks 1900, kinderspeelgoed met porseleinen naamplaquettes, 22x60x23cm. Cond:G

Wedgwood servies
Result: 450 EUR

Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...

6x Japanse theekop, compleet
Result: 30 EUR

Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G

Deel van servies, en deel van kinderservies
Result: 20 EUR

Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G

2 Porseleinen vazen, 19e eeuw
Result: 100 EUR

Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.

Asbak
Starting price 25 EUR

Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.

Antieke Yixing theepot, China
Starting price 400 EUR

Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G

2 Chinees porseleinen neksteunen
Starting price 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.

Zilveren schaar, 18e eeuw
Result: 140 EUR

Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...

F.A. Mooy, stilleven
Starting price 120 EUR

F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G

5 Makkumse borden
Result: 50 EUR

Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.

Schilderij, Theo van Oorschot
Result: 120 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

Collier en armband met edelstenen, 3-rij
Starting price 65 EUR

Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met groene en witte stenen. Een 3 rijen armband met malachiet en chalcedoon en een collier met nefriet, parel en chalcedoon. ø 5 mm....

Chris Lanooy, meertje
Starting price 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

Schilderij, kippen op boerenerf
Result: 135 EUR

J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

B.H. Bolink
Result: 110 EUR

B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G

2 Hummels, 2087 en 239
Result: 35 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

Bavaria servies
Starting price 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Starting price 40 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Zilveren dubbele fotolijst
Result: 70 EUR

Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.