Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:R/G klein scheurtje.
Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G
Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.
Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R
Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G
Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G
Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 haarspelden, een broche met de nachtwacht, een filigrain bloem en een knopje met pareltjes. 800/000 en 835/000. Totaal ca 40 gr.
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Collier van turkooiskralen, olijfvormige schakels, met hanger. geperst 18x21 mm. Lengte 42 cm.
Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G
Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G
Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.
Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...
Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.