Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G
Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Gouden hanger, 585/000, met een rozet van zilver bezet met diamanten. ø rozet 14 mm. ca. 2,5 gr. In zeer goede staat.
Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G
Collier van Lapis Lazuli kralen bevestigd aan een gouden sluiting, 585/000. Lang snoer kralen, ø 9 mm, geknoopt aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 12 mm. Lengte 80 cm.
Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.
Grote antieke Engelse eikenhouten gatelegtafel met geschulpt blad, omstreeks 1880 75x104x153cm.
Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.