Antiek zilveren bestekdelen, Hollands 18e eeuw, Amsterdam-Haarlem, bestaande 4 vorken en 11 lepels, model Haags Lofje en 2 lepels met een ander model. MT.: o.a. Arend Hoogland, 1733-1784, Roelof Helwe...
Religieus tweezijdig ikoon, 17e 18e eeuws, Maria met kindje Jezus, een met en een zonder aureool, originele lijst. 48x33cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, landschap met herder en vee in de bergen, olieverf op paneel. 21x14,5cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw, landschap met figuren, bomen en huizen, olieverf op paneel 25x16cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920 schreeuwende kraai, houtsnede op papier 24x18cm. Cond:G
A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G
Grote 19e eeuwse vergulde houtgesneden wandconsole met putti omstreeks 1880, in goede staat 44x38x25cm.
Grote oude opgezette Spiesbok Buste, 20e eeuw in goede staat 106cm.
Mooie antieke Hollandse Friese kortstaartklok, gesigneerde plaat, M. Ceanen, A. Breda, omstreeks 1800, mooie originele beschilderde wijzerplaat. 125cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen empire pendule met 8 daags uurwerk, verzilverde wijzerplaat, halfuurslag met touwtjesslinger 40cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Franse tweedeurskast, notenhout, in rococco stijl, afneembare koplijst, in goede staat 230x150x60cm. Cond:G
Prachtige pallisanderhouten Hollandse renaissance stijl kussenkast met kussens aan de zijkant , 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in zeer goede staat 196x187x70cm.
Oude wortelnoten porseleinkast, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in barokstijl, in goede staat 225x140x40cm.
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.01 in de kleurstelling UVA/Verde Mela. Met originele doos, afmetingen vaas: 34,5xø10...
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.02 in de kleurstelling Verde Mela/Viola. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-...
Zeldzame 18e eeuws 5 delig kaststel gemerkt, v. Duijn ranken en vogeldecor. 15-24cm. Cond;R
Ongesigneerd omstreeks 1800 Duitse school, riviergezicht met gebergte, huizen ruïne en figuren. Olieverf op paneel 32x27cm. Cond:R
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.01 in de kleurstelling Viola/Talpa. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-). 19...
Zilveren thorapointer, zilver 84 zolotniks, Rusland, versierd met een getorste en een gladde draad, rode steen en bekroond met een adelaar in een ster. Moskow 1877. Grootte 39 cm Wat gebruiksporen, ca...
D.H Winder 1893. 1870-1920 Engelse school, kat in hoge hoed, olieverf op paneel 23x33cm. Cond:G
Grote antieke Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk met maanstand, secondenwijzer en datum, 240cm omstreeks 1800, in goede staat, onderkant klokkast plint uit gezaagd.
Vroeg 19e eeuwse empire tafel, met inlegwerk, intarsia en floraal en vogelvoorstelling(fineerschade) 77x108øcm. Cond:R
Zeldzame 19e eeuwse Pianokruk in oestervorm(zitvlak in vorm van schelp) originele beschildering, parelmoer met groen, minimale randschade. 63x46x44cm. Cond:G
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Engelse stijl mahoniehouten schrijfbureau met 5 lades en bronzen beslag, staande op hoge klauwpoten, 2e helft 20e eeuw, blad heeft krassen. 78x79x149cm. Cond:R/G
Rozenhouten empire stijl vitrinekast met bronzen beslag en kariatijden, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 190x106x45cm. Cond.: G
Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G
Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.
Mooi gouden collier met breidoppen, 585/000. Lang jasseroncollier met schuif en 2 breidoppen in de vorm van laarzen. ca 19 gr. lengte 65 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 835/000, Broodmand voorzien van een geschulpte parelrand en heeft een fijn gezaagd motief van spijlen en krullen. ca 331 gr. Importeursteken: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voo...
Fraaie zilveren schaal, Oostenrijk, 800/000. Ronde schaal met opgesoldeerde Biedermeier krul- en bloemenrand. Voorzien van 2 bewerkte oren. ø 29x6 cm. ca 892 gr. In goede staat.
Bijzonder handgemaakt zilveren dekseldoosje, 800/000, volledig gegraveerd mer sterren, bloemen krullen. Versierd met gouden appliqueen. 12x9x6cm ca.306 gr. In goede staat.
Diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit 2 botermesjes, 5 vleesvorkje, 2 tafellepels en -vorken en een opdienlepel. Haags Lofje en Hollands glad, MT.: o.a. van Kempen en Begeer, Gebr. van ...
Gouden zakhorloge, 585/000, met getorste rand. ø 4 cm. E.B. Co Levant watch. De achterzijde is versierd met een geruite bewerking en een medaillon.
Zilveren bestek, 800/000, bestaande uit 7 lepels, 6 vorken en 12 messen met een spatelvormige steel. MT.: Hermeling. Alles voorzien van monogrammen. 14-25 cm Totaal ca 833 gr. zonder messen. In goede...
J.J.H van leeuwen Den Haag, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 20x25cm. Cond:G
Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G
Rijke antieke Louis Philippe schrijf vitrinekast omstreeks 1870, 2 delig met schrijflades, uitschuifbaar met veel snijwerk in goede staat. 205x110x59cm. Cond:G
Prachtige 18e eeuwse Hollandse Barok linnenpers, wortelnoten op eiken, omstreeks 1760 met lade(lichte beschadigingen) 200x80x55cm. Cond;G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met snijwerk. Omstreeks 1870, goede stoffering recentelijk vernieuwd.100x150x75cm.
Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire ca. 1830 met uitschuifbare schrijflade en vitrine-gedeelte. In goede originele staat (lichte fineerschade) 167x97x48cm.
Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G
Drie Delfste vazen waaronder: 2x Achtiende eeuwse Delftse knobbelvazen met Chinees decor (restauratie) ca. 33x13,5ø Cond:R en 1x Gemerkte 18e eeuwse Delftse keramieken vaas met chinoissererie decor....
Fraaie Art Deco gouden ring, 585/000, met briljant. Geel gouden ring met witgouden kop bezet met briljanten. ø 55 ca. 4,15 gr. In goede staat.
Gouden limoge hanger, 750/000, met brede bewerkte rand. Grote ronde hanger met 2 getorste randen, een geschulpte rand en een matte gegraveerde rand met in het midden een limoge afbeelding. ø 37 mm. ca...
Groot kavel met diverse zilveren Nederlandse munten waaronder: 59 zilveren guldens 1954-1967, 19x zilveren 2,5 Gulden 1959-1966, 8x zilveren 10 Gulden 1970-1973 en 5x zilveren 50 Gulden 1978-1994. Tot...
Lang collier van barnsteen. Collier bestaande uit barnsteenkralen met diverse vormen. ca 127 gr. lengte totaal 140 cm. breedte kraal 10-12 mm, lengte kraal 10-18 mm.