Zware grote bronzen Chinese vaas met pelgrimdecor, omstreeks 1900, 46,5x25,5x14cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.
Antieke gietijzeren krantenhouder, depose 5365, omstreeks 1880 met uil en 2 lezende kinderen afgebeeld. 35x32x10cm. Cond;G
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Twee mooie antieke tinnen Jugendstil tablets W.M.F gesigneerd. Omstreeks 1900 met figuren en zweepslag decor 27-39cm. Cond:G
Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G
Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm. Een klein hoekje van een glasschijf mist.
Antieke Jugendstil bureau ventilator, omstreeks 1900 met opdraaimechaniek, in de vorm van een molen. Messing en albast. 32cm. Cond:G
Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.
Groot oud emaille reclamebord van Persil 104x38cm. (beschadigingen) Cond:R
Vooroorlogs emaille reclame bord omstreeks 1930, Witte kruis, tegen alle pijnen, poeders, tabletten, cachets (omranding beschadigd) 38x22cm. Cond:R/G
Grote antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900, saters weighing machine, verrijdbaar op wielen. 160x65x45cm. Cond;G
Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G
Zeldzame antieke kraantjeskan met drie kranen, messing, barok, omsreeks 1800, twee kraantjes los. 41cm. Cond:R/G
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:R
Antieke houtgestoken Schwarzwald kist, omstreeks 1900 met boomstamdecor, in redelijke staat. 37x57x34cm.
Grote 19e eeuwse Japanse of Chinese bronzen vaas met floraal, vleermuis en vogeldecor. 32x19x11cm. Cond:G
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Grote oude opgezette Spiesbok Buste, 20e eeuw in goede staat 106cm.
Grote oude opgezette bok(hartebees) 20e eeuw op houten plaquette. 115cm. Cond;G
Kapstok wildzwijn , gemonteerd op houten plaquette. 67x77x38cm. 20e eeuw. Cond:G
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...
Twee antieke plaquettes omstreeks 1880 met wildvoorstelling, compositiemetaal op eiken, 1 maal vis en 1 maal fazant, 50x20x7cm. Cond:G
Zeldzame grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling twee dames met bloemen op gemarmerde sokkel, geslepen glazen kap met pegels, 105x35øcm. Cond:G
Zeldzaam antiek milliampere regel en meet apparaat met lades en accesoires. koolstofstaven en lamellen, in diverse standen regelbaar met diverse opties, in zeer goede staat. In mahonie kast, aflsuitba...
Oude zwart mermeren zuil omstreeks 1930, minimale chips, stukje basement gerepareerd, verder in goede staat, 122cm.
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:R/G
Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G
Negentiende eeuwse vuurvergulde empirestijl 3 lichts kaarskandelaar, met carrera marmer. midden 19e eeuw, putti draagt ampfora. in goede staat 47cm.
Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G
Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G
Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten kist met intarsia en parelmoer met reisneccesaire met geheime lade, flacon en dekseldoos, schaar, kurkentrekker etc. 17x30x23cm. Cond:G
Twee grote oude notenhouten beelden, jongen en meisje met manden(voor visitekaartjes) 20e eeuw 114-116cm. Cond:G
Antieke Chinese cloisonne dekseldoos, omstreeks 1900 of ouder, met floraal decor, in goede staat. 7,5x8,8øcm.
Grote zware antieke blikken reiskist omstreeks 1800, met originele beschildering en opschrift Japan, in goede staat 62x79x40cm.
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G
Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G
Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.