This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Tegel edelhert
Starting price 40 EUR

Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.

Perzische sabel
Starting price 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Wijnflessenrek
Starting price 40 EUR

Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G

Verzilverde spiegel en borstel
Starting price 40 EUR

Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G

Set van 4 bellen
Starting price 40 EUR

Vier antieke bronzen bellen omstreeks 1900. ø9-ø12cm. Cond:G

Brons Russisch kruis
Starting price 40 EUR

Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G

Bewerkt bordenrek
Starting price 40 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G

2 Siercoupes
Starting price 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G

2 Amuletten
Starting price 40 EUR

Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G

2 Delen oud Perzisch brons
Starting price 40 EUR

Twee delen oud Perzisch brons, 20e eeuw of ouder, eenmaal pijpvaasje op hoge poten en ogen, en 5 lichts tafelolielamp met gravering 13,5x14cm.

Pallisander sigarendoos
Starting price 50 EUR

Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.

2 Petroleumlampen
Starting price 50 EUR

Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.

Lot diverse kunstboeken
Starting price 50 EUR

Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R

Haardomzet
Starting price 50 EUR

Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G

2 Indonesische sierstukken
Starting price 50 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

Mini beer thermometer
Starting price 50 EUR

Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G

2 Benen figuren, azië
Starting price 50 EUR

Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G

Groot crucifix
Starting price 50 EUR

Grote 19e eeuwse crucifix met gipsen corpus cristi, in goede staat, (chip in haar) 100x63x20cm.

Kavel messing
Starting price 50 EUR

Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G

Lot diverse zakmessen
Starting price 50 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

Krantenhouder
Starting price 50 EUR

Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G

7 Delen antiek smeedijzer
Starting price 50 EUR

Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G

Kaiserzinnn tablet + schaal
Starting price 60 EUR

Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G

Jugendstil dekseldoos
Starting price 60 EUR

Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.