Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.
Mooie gave antieke hanglamp, kopergeslagen met glazen pegels, 3 lichts omstreeks 1880, in goede staat 94x43øcm.
Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.
Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat
Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, geelectrificeerd, 2e helft 20e eeuw(dus geen brander!) 52cm. Cond:G
Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G
Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met rozendecor(montage kap iets verbogen) 55x25cm. Cond:G
Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1900 met messing monturen en Chinees handgeschilderd decor op keramiek. 63x14øcm Cond:G
Grote antieke petroleumlamp, messing met koper hengsels, omstreeks 1900, 54cm. in goede staat
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Kyrillisch gesigneerde Russische lakdoos met arresledes en figuren, 2e helft 20e eeuw 1972, in goede staat 4x7x16,5cm.
Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G
Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...
Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G
Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Werelt beschouwingen 1759 (zevende druk). Band in slechte staat met enkele losse pagina's. Ogenschijnlijk zijn alle openslaande kopergravures nog aanwezig. 27x22x8...
Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R
Wonderen der Wetenschap door Louis Figuier, "Geschiedenis en beschrijving der nieuwste uitvindingen aan het volk verhaald". Één deel band beschadigd, rest in redelijk tot goede staat.
Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G
Antiekie notenhouten fotograaf, foto-uitvergroot kist, uitklapbaar, omstreeks 1920 met ingebouwd vergrootglas, in goede staat, 9,5x27x17cm.