This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

2 Foo honden China
Result: 80 EUR

Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Setje miniatuur spellen
Result: 80 EUR

Antieke spellen in doos, o.a van been, schaakstukken niet compleet, domino, schaakbord, 6x24x13cm Cond:R/G

Sierbokaal met hengsel
Result: 80 EUR

Grote antieke Historisme Duitse schenkkan omstreeks 1880 met keramiek(compositie metaal) met fratzen, draken en leeuwenpoten. 62cm.

Spiesbok gewei
Result: 80 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

Theekist met flacons
Result: 80 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met 3 porseleinen flacons, met goud en figuren decor(2 stoppen gelijmd) verder in goede staat, met intarsia slot en sleutel, 14x24x12cm. Cond:G

Antieke archiefkast
Result: 75 EUR

Antieke eikenhouten archiefkast omstreeks 1900, met rolluik, vakverdeling, lade en slot, in goede staat, 40x43x34cm. Cond:G

Tinnen ketel met theepot
Result: 75 EUR

Twee delen tin 18e-19e eeuw, theepotten met houten grepen, in goede staat 18-26cm. Cond:G

Ovale aker, 18e eeuw
Result: 75 EUR

Groot 18e eeuws koperen anker met nagels en smeedijzeren hengsel (bodem gerepareerd) 38x54x60cm. Cond;G

3 Delen divers
Result: 75 EUR

Drie delen antiek, naaiset in casette, vergulde houder, bewerkte chatelaine.

Verzilverd trekpotje 19e eeuw
Result: 75 EUR

Antiek verzilverd trekpotje. Sierlijk trekpotje voorzien van Biedermeier gravures met bloemen en krullen, geplaatst op 4 krulpoten met opgelegd fruitdecor op de deksel.19x12x14 cm. In goede staat

Schrijfkist, 19e eeuw
Result: 75 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten schrijfkist met vakverdeling, schrijfdeel uitklapbaar en geheime ruimte en rondom parelmoerinleg, compleet met slot en sleutel 14x41x24cm. Cond;G

Groot Perzisch pistool
Result: 75 EUR

Antieke Oosterse donderbus, 19e eeuws, antieke provisorische reparaties 45cm Cond:R

5 Sabels
Result: 75 EUR

Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G

12 Deurkloppers
Result: 70 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.

Diverse pijpen
Result: 70 EUR

Acht oude antieke Duitse tabakspijpen, 5x porselein, 2x Buyere en 1x real Briat 11- 68cm Cond:R/G

Art Deco boekensteunen
Result: 70 EUR

Twee maal Art Deco boekensteun omstreeks 1930, drinkende panter op houten basement(compositie metaal) 9x12x7cm. Cond:G

Naaimachine
Result: 70 EUR

Antieke tafelnaaimachine omstreeks 1900, Jones handmaschine, mooie gave staat 27x39x13cm. Cond:G

Gietijzeren haal
Result: 70 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren haal met draaimechanisme. 117cm. Cond:G

Grote losse kandelaar
Result: 70 EUR

Grote messing 7 lichts kaarskandelaar met bloemen en druiven op vaas en heilig kruis. 19e eeuw, in goede staat 65cm.

Antieke ivoren schrijfset
Result: 70 EUR

Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G

2 messing kaarskandelaars
Result: 70 EUR

Twee grote oude Oosterse koperen kraagkandelaren met gravering, 20e eeuw , in goede staat 74x25ø Cond:G

4 Dozen plated bestek
Result: 70 EUR

Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G

Molen met mechaniek
Result: 65 EUR

Antieke Jugendstil bureau ventilator, omstreeks 1900 met opdraaimechaniek, in de vorm van een molen. Messing en albast. 32cm. Cond:G

Ronde koperen aker
Result: 65 EUR

Koperen anker, 18e-19e eeuws, gewageld met ijzeren hengsel, in goede staat 27x41øcm.

2 Benen netsukes
Result: 65 EUR

Twee oude Japanse gesigneerde netsuke's , Japanse oude wijsheer en meisje met mand, omstreeks 1900. 5cm.

Reclamebord Persil
Result: 60 EUR

Groot oud emaille reclamebord van Persil 104x38cm. (beschadigingen) Cond:R

Koraal tak
Result: 60 EUR

Stuk oud rood koraal, in goede staat 10.5cm Cond:G

Geweer
Result: 60 EUR

Oud Oosters geweer, gravures op de loop, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. Cond;R/G

Perzisch pistool
Result: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader, pistool met gravering en zilverinleg bij kolf, mooie patina in goede staat, 39cm

2 Steek en slagwapens
Result: 60 EUR

Twee decoratieve blanke wapens met vergulding, 20e eeuw. 1x dolk met jachtdecor, 1x degen met wapendecor. 34-54cm. Cond:G

2 Russische lakwerk doosjes
Result: 60 EUR

Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.

3 Boeken, oude kastelen
Result: 60 EUR

Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.

Boedhistisch schild
Result: 60 EUR

Oud Boedhistisch hangschild, 20e eeuw, hout met bronzen plaquettes en handbeschildering, in goede staat 32x32x2cm.

2 Muziekinstrumenten
Result: 60 EUR

Twee oude blaasintrumenten, tuba Celesta, verzilverd, koningklijke Nederlandse fabriek, 1e helft 20e eeuw(oxydatie) en een Regiments trompet, sutherlands Argylland(origineel, of mooie copie) 30,5-51cm...

Microscoop
Result: 60 EUR

Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.

Oude lederen motorjas
Result: 60 EUR

Oude lange lederen motorjas met mooie patina, gemerkt Gelmok, in goede staat, maat Medium, 132cm. Cond;G

Vijzel met stamper, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm

2 Koffers
Result: 60 EUR

Twee vooroorlogse lederen tassen, dokterstas, en valies dokterstas groot, 1 handvat lederen grip los, 48x54cm Cond:G

3x kompas
Result: 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

Reiskoffer en dokterskoffer
Result: 60 EUR

Antieke houten reiskist en dokterstas, omstreeks 1930, 50-80cm. Cond:G

Rittmeister kist
Result: 60 EUR

Grote antieke Duitse houten Rittmeester legerkist WO. I in goede staat, 54x103x57cm.

Kavel diversen
Result: 60 EUR

Lot divers antiek, scharen, beursjes, horlogekettingen etc. 4-30cm.

Kachel
Result: 60 EUR

Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.

Tafellamp
Result: 60 EUR

Oude koperen 3 lichts tafellamp met leeuwenpoten, 20e eeuw 52x35øcm. Cond:G

Roodkoperen samovaar
Result: 60 EUR

Negentiende eeuwse roodkoperen samovaar met messing, in goede staat 44x25øcm.

Messing wandarm
Result: 60 EUR

Negentiende eeuwse wandpetroleumlamp met draak, historisme, omstreeks 1880, 70x40x13cm. Cond:G

Messing kaarsenkroon
Result: 60 EUR

Antieke majolica kandelaar met bloembak, beschilderd, kandelaren verguld, omstreeks 1900. 100x47øcm. Cond:G

2 Lederen paarden
Result: 60 EUR

Twee oude lederen paarden, 20e eeuw met glazen ogen en lederen zadels. 30-34cm. Cond:G