Twee delen antiek China, porseleinen drakenvaas 18e eeuws(bovenrand beschadigd) en 19e eeuwse grote Chinese gemberpot met figurendecor 17-21cm. Cond:R/G
Antieke Chinees porseleinen bolvaas omstreeks 1900 met rondom figuren in landschap 13,5x12,5ø Cond:G
Porseleinen theebus met zilveren dop, 835/000. Theebus, Saksisch porselein ( Zwiebelmuster) rechthoekig model met zilveren dop voorzien van gravure langs de rand en aan de bovenzijde. 7x6x13 cm. In go...
Twee delen antiek Chinees porselein, grote Kang xy stijl kom, 19e eeuw of ouder, en 18e eeuws familei Roze bord octogonaal, minmale chip 20-23cm. Cond:G
Twee oude steengoed karaffen met hengsel en stadswapen, Stadtlohn, omstreeks 1930 Cond:G
Zes oude Duitse porseleinen figuren, figuren groep met puttis(beschadigd) gemerkt A.R, 5 figuren putti o.a Volkstedt Thuringen, 8-20cm. Cond:R/G
Zeldzaam Engels lampetstel 5 delig, keramiek met marmereffecten en goudrand. Cauldon England 12-39cm. Cond:G
Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G
Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G
Negentiende eeuws porseleinen plaquette in vergulde messing omlijsting, voorstellende een damesbuste, verso genummerd, in goede staat 12x8cm. Cond:G
Vier delen 19e eeuws Imari porselein, 3 borden 1 schaaltje, in goede staat 14,5x20cm.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen 3x 19e eeuw 1x 20e eeuw, floraal en gouddecor, ø21 en ø22cm
Vijf delen oud Chinees Yixing aardewerk met emaille decor, omstreeks 1900. Trekpot gaaf(gemerkt), bolvaasje met haarscheur, 1 kopje gaaf, 2 beschadigd. 4,5-21cm.
Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.
Prachtig antiek keramieken lampetstel 4 delig met floraal en landschapsdecor, vlinders en vogels. Omstreeks 1900 gemerkt R. Malaga
Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G
Vijf antieke Delftse keramieken borden omstreeks 1900, gemerkt de klaauw, in goede staat 24øcm.
Duitse W.M.F gemerkte zilver overlay porseleinen servies met plated metalen tablet, 20e eeuw. 12-40cm. Cond:G
Duitse 30er jaren keramieken bowlpot(gemerkt) wildzwijndecor met ramskoppen en auerhaan. 34x24øcm.
Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G
Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G
Duitse Dresdner porseleinen schemerlamp, geel met floraal decor, 2e helft 20e eeuw 54x19øcm. Cond:G
Vier antieke porseleinen figuren 19e eeuw, 2x Volstadt Rudolstad 1808-1890, 2x Sitzendorf nach 1850, 11-12cm beschadigingen, Cond:R
Negentien delen Duits Rosenthal porseleinen serviesgoed, bloemendecor en goudrand, in Rococostijl, decor sanssouci, zes opdienschalen 13 cakeborden(minimale chip mogelijk) 15,5x48cm Cond:G
Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 17e eeuws bord, mooi gemerkt, scherf rand ingelijmd. 1x miniatuurvaasje omstreeks 1900, Hollands decor. 1x schaaltje met zilveren voet en bootje zilver, schaalt...
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Twee antieke porseleinen vazen omstreeks 1900, vermoedelijk Wenen. Nr. 117 20 28, met floraal decor en gouddecor, in goede staat 17cm. Cond:G
Drie deel Meissen porselein, kop en schotel omstreeks 1900 Knauff, 2 schaaltjes met floraal decor en goudrand, midden 20e eeuw Cond:G 10-15cm.
Zeven x oud porselein, 1x bisquit porseleinen dame, omstreeks 1900 J+M 438(vinger af), 1x dame en heer in 18e eeuwse kleding omstreeks 1920 nr 1334(arm af), 1x bloemenmeisje ongemerkt omstreeks 1980, ...
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, geribt met floraal decor, 23cm. Cond:G
Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G
Lot Hollands aardewerk 11x Deflts, 1e helft 20e eeuw, o.a. porseleyne fles, 6 herdenkingsborden, 3 tegels(18e eeuw) suikerpot en schenkkan 13-26cm. Cond:G
Antieke Duitse Jugendstil asbak met pelikaan, meerkleurig geglazuurd, in goede staat 17xø17cm
Vier antieke Delfts keramieken borden 17e-18e eeuw met floraal en landschapsdecor. 31-35cm. beschadigingen. Cond;M
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Twee antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding en floraal decor, omstreeks 1920 18-26øcm. Cond;G
Zeven Delftse Royal Goedewaage keramieken borden, 2e helft 20e eeuw, betreffende oude ambachten. 24øcm. Cond;G
Twee antieke Chinees porseleinen inktstel en geurverdrijver. omstreeks 1900, 9-12cm. Cond:G
Drie oude porseleinen damesfiguren 20e eeuw, moeder met kind, meisje met lam, meisje met jurk 20-21cm Cond:G
Wedgwood keramieken schemerlamp met rankendecor, 2e helft 20e eeuw, 50x28øcm. Cond:G
Oude Bisquit porseleinen Royal Dux reebok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 18x23x15cm.
Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G
Twee antieke keramieken borden met haan en kip decor, omstreeks 1910 gemerkt S 689, in goede staat 24,5cm. Cond:G
Duits Bavaria porseleinen mocca servies omstreeks 1960, met goudlaag en lago di garda decor. 8-21cm. minimale chip mogelijk.
Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemerkt W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G