G.Kwintenberg, kerkgangers bij kerk, olieverf op linnen. 18x24cm. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1900, herenportret, olieverf op paneel, 28x35cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G
C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G
Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Ton Ancone '83 Oldenzaal, Twents landschap, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G
F.J Ketelaar '42, korf met bloemen, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:R/G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, ongesigneerd, Christus met figuur en handoplegging 44x58cm. Pastel op papier. Cond:G
Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G
M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G
Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G
Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G
Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.
Twee duitse werken, 1x H. Jahn'88 berggezicht met telefoonkabels, aquarel op papier. 1x onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie 60er jaren, lithografie op papier. 50x40 en 43x32cm. Cond:G
C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G