Gerardus Johannes Roermeesters 1844-1936, gezicht op moestuin in dorp, olieverf op linnen. 35x45cm. Cond:G
Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R
H. Van Doornik 1917 (heertje) 1880-1936, Hollandse school, koe in stal, olieverf op linnen, 38x29cm. Cond:G
W. Ganter 1883, riviergezicht bij avond, met eenden, figuren en boot, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Jurrien Marinus Beek, 1879-1965, interieur met vele figuren naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 100x72cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, zeilboten op zee, olieverf op linnen 45x65cm. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, vaas met bloemen, olieverf op paneel, 45x54cm. Cond:G
Drie oude antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30x35cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-36cm. Cond:G
Simon Kramer 1940, schaapsherder met schapen en boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse haven met boten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Adri van Dijk stilleven met messing vijzels, glas etc. olieverf op paneel. 40x30cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G
J. van Hoorn, Hollandse school omstreeks 1880. Hollands stadsgezicht met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 24x18,5cm. Cond:G
J.H.Weyns Zwolle 1864-1945 Rotterdam. Vrouw bij boerderij, olieverf op linnen 45x55cm. Cond:G
F. Dubois, gesigneerd, stadsgezicht met terras en figuren, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond;G
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1930, mogelijk A. Garsteiger?, stilleven met rozen, olieverf op linnen 45x60cm. Cond:G