Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G
Schilderij, Den grooten man is niets te klein. 1697 Pieter Baas, man in 17e eeuws interieur, voorstellend Tsaar Peter de Grote (huis Zaandam), olieverf op linnen 65x55cm Cond:R/G
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
J.J.H van leeuwen Den Haag, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 20x25cm. Cond:G
J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
H. van Langen 1874-1946, boerin met kind in interieur, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Henk Poeder 1964, Hollandse havenplaats, olieverf op paneel. 106x70cm. Cond:G
Piet Bouter Den Haag 1887-1968, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Anton Pieck (handgesigneerd) het veerhuis te Overschie, lithografie op papier, 21x18cm. Cond:G
Jules benoit Levy Parijs 1866-1952 Franse school, boerenvrouw bij haard, olieverf op paneel. 28x18cm. Cond:G
Gesigneerd v Trirum, katje, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G
Twee antieke werken, 1x dorpsgezicht bij haven, ongesigneerd. (toegeschreven aan Ids Wiersma), en identieke ets Ids Wiersma 1878-1965, olieverf op linnen 34x24cm. ets: 28x18cm. Cond:G
Anton Heyboer, gesigneerd, kip, gemengde techniek op papier. 60x50cm. Cond:G
Suze Slager- v Velsum, boerderij met boerin, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R
J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G
Ger Stallenberg (Tilburg Galerie) stilleven met peren 24x24cm. olieverf op linnen Cond:G
Corn. Fels omstreeks 1930 stilleven met fruit en bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 zeilboten op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G
Jan de Jong van Edam 1863-1901 gezicht van ransdorp, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1900, waterlissen, mogelijk Leo Gestel, olieverf op linnen 26x33cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, zeilboten voor klippen, olieverf op paneel 22x16cm Cond:G
Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G
F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
Bernard Schregel Fecit 1870-1956 Den Haag, boerderij aan beek, olieverf op linnen 41x27cm. Cond;G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G
Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G
Paul Webers Duitse school 1823-1916, schaap in landschap, olieverf op linnen 28x21cm. Cond:G
George Jan Dispo senior, omstreeks 1950 Amsterdam zuiderkerk, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse haven met boten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Jan Kelderman, clown met viool, olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G
Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G
J.H Coster Almelo 1846-1920 Apeldoorn, landschap met boerderij, koeien en boerin, olieverf op linnen 39x52cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, winters landschap met ijspret, olieverf op paneel 20x25cm. Cond;G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, boerderij, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, beekje bij dorp, olieverf op linnen 45x31cm. Cond:G
J.H.Weyns Zwolle 1864-1945 Rotterdam. Vrouw bij boerderij, olieverf op linnen 45x55cm. Cond:G
R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G
F.Heidacker 2e helft 20e eeuw, 2 figuren in roeiboot, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie, ingekleurde ets op papier 52x38cm. Cond;G
Jahn omstreeks 1940, Duitse school, visser bij petroleumlamp, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Cornelis Snoeijerbosch, Zutphen 1891-1955, portret oude man met baard, olieverf op paneel, 40x48cm. Cond:G
Cornelis Snoeijerbosch 1911, landschap bij nacht met kruisiging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Rob Verheijen 1877-1960, portret van een clown, olieverf op paneel. 18x13cm. Cond:G
Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G
M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1930, mogelijk A. Garsteiger?, stilleven met rozen, olieverf op linnen 45x60cm. Cond:G
AD. Blok v.d Velden 1913-1980, landschap Texel 1946, gemengde techniek op papier. 40x25cm. Cond:G
Ongesigneerd Indonesische school, bergrivier met boot en figuren, olieverf op linnen. 85x50cm.Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws portret van een heer, later op paneel gezet, olieverf op linnen. 100x77cm. Cond:R/G
Antieke Japanse gesigneerde houtsnede omstreeks 1920, figuur in boscage, houtsnede op papier 34x23cm. Cond:G
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
Oude Engelse jachtprent naar R.H Buxton. A check in the valley. Printed by R.H Buxton, prent op papier 59x37cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw dame in klederdracht, mooie kwaliteit, olieverf op paneel 26x21 Cond:G
C. Kimmel 1850. 1804-1877 bosgezicht met wandelaars, aquarel op papier 30x43cm. Cond:G
Peter Meurs(Almelo) watermolen Borculo, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G
Monogram worpswede Duitse school, verso van Schröder, kunsthandlung Bremen, monogram AW , door elkaar gesigneerd, zeilboot aan de oever, olieverf op paneel 34x28 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G
Monogram P.H. omstreeks 1920, porseleinen vaas met bloemen, olieverf op linnen. 64x72cm. Cond:G
Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G
Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G
M. Gidding 1863-1925 polderlandschap met molen en stad in de verte, aquarel op papier 25x17cm. Cond:G
W.M Oudemans, koeien in Limburgs landschap, olieverf op paneel 36x27cm. Cond:G
Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Rapallo? 1874, baay met kasteel aquarel op papier 24x17cm. Cond:G
M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
Jannie Brugman de Vries, Vrouw van Berry Brugman 1918-2006, pop op stoel, aquarel op papier. 37x27cm. Cond:G
F. Vivaky omstreeks 1900 Hongaarse school, boerderij moeder met kind. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
F. Hert, Verso etiket E. Hoef, Indische landweg omstreeks 1940, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G
Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G