Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
F. Branen omstreeks 1960, gezelschap met kinderen aan het picknicken 50x60cm. olieverf op linnen.
Onduidelijk gesigneerde Duitse school, 1e helft 20e eeuw, leraar straft leerling in klas, olieverf op linnen. 80x100cm. Cond:G
Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G
Monogram R.R omstreeks 1930, Hollandse haven, pastel op papier 36x28cm. Cond:G
Viervelden icoon met Moeder Gods van Kazan, Anastasis en vele heiligen, ca. 1900 23,5x28,4cm.
Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 Hollandse school, landschap met herder en vee(2 beschadigingen) olieverf op linnen 43x34cm. Cond:R/G
Religieus barokschilderij, 18e eeuws Maria met koning, cherubijnkoppen, engelen en kroon, olieverf op koper 17x13,5cm Cond:G
B. Höppe '75 Ferdinand Bernhard 1841-1922 Duits dorpsgezicht met watermolen en figuren, olieverf op linnen 37x48cm Cond:G
Evert Moll 1878-1955, vaas met rozen, olieverf op paneel 31x23cm. Cond:G
Joannes Nepomuceus patronus laborantium, 17e eeuws portret, olieverf op paneel 33x24cm. Cond:G
H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R
A. Karrsen 2e helft 20e eeuw, bomschuit op het strand met visser, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G
Karl Wagner, Hollandse haven met figuren, olieverf op linnen 55x70cm Cond:G
A. Beek? Volendam 1895 Volendamse visser aan het pijp roken, olieverf op paneel 21-27cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, wilde bloemenbos, olieverf op linnen 54x100cm. Cond:G
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Monogram H.S 19e eeuw, naakte dame aan de waterkant, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 40x33cm Cond:G
Verso Daan Muehlhaus nr 205, Hollands bloembollen veld, olieverf op paneel. 31x25cm. Cond:G
A. Karssen 1945-. vissersvrouwen op strand, olieverf op paneel. 33x26cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
Quinton Clement Frankrijk 1851-1920 bergachtig Frans landschap met ossenspan en paardenspan, olieverf op linnen 26x42cm. Cond:G
Duits pendant Gottfried Stähly Rychen(Hubert Sattler) 1817-1904, berglandschappen met figuren, prachtig koperbeslag, historisme lijsten, olieverf op paneel. 16x11cm. Cond:G
C. Meyer omstreeks 1800, Hollandse school, zeilboten met figuren op meer, olieverf op linnen. 41x32cm Cond:G
Harry haerendal, Duitse school, vissersvolk op het strand, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
Hendrik Manfried Haus 1803-1843 Duitse school(weinig op de markt, kort geleefd) wintergezicht met ijs en figuren. Olieverf op paneel 31x44cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, bloemenpracht, olieverf op linnen 80x90cm. Cond:G
Thomas heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Ida Helena Molijn Rotterdam 1849-1939 Den Haag, liggende bos bloemen, olieverf op linnen 30x21cm. Cond:G
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G
Wolfgang Willrich 1943, 1897-1948 Duitse school, portret Heinrich Himmler, gemengde techniek op papier. 29,5x43,5cm. Cond:G
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Barend Brouwer Almelo 1826-1879 Arnhem, stadsgezicht Rijssen, met boek. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Omgeving Jacob Jordaens, of navolger van, 17e eeuws, Jezus geboren met vele figuren, originele lijst, geparketteerd paneel, 122x92cm olieverf op paneel, Cond:R/G
Jos Lussenburg 1889-1975 Nunspeet, waarschijnlijk binnenhaven, Enkhuizen of Harderwijk, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Frederik Jacobus van Rossum du Chatel 1856-1917, visser in boot aan de waterkant. 18x22cm. olieverf op paneel, Cond;G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G