Collier van parels met mooie gouden streeksluiting. Collier met 5 rijen met zoetwaterparels bevestigd aan fraai uitgewerkte eindstukken met appliqueen en draad bijpassend bij de grote ronde streekslui...
Collier van nefriet en parels met witgouden sluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 5 mm, en nefrietkralen, ø 9 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting met parel en licht groenen stenen, ø ...
Zilveren collier, spang, bestaande uit 2 slangcolliers versierd met elementen met bleometjes. Breedte 10 mm, ca 113 gr. lengte 37 cm.
Goud op zilveren hanger, 925/000, met een traanvormige maansteen, 12,5 crt, versierd met een rand met witte topasen, totaal ca 0,5 crt. 30x16mm, ca 4,2 gr. Nieuw
Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...
Lot ivoren sieraden bestaande uit 2 kettingen, een ring uit ivoor en een zilveren ring met ivoor.
Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Rechthoekig. (breuklijnen in de barnsteen) 44x52 mm.
Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...
Citizen horloge met leren band. Goudkleurig langwerpig model met bewerkte wijzerplaat. Grootte kast 28x34 mm. Quarts
Prachtig gouden Cartier horloge, 750/000, model Diabolo. Dameshorloge met 5 saffieren in de kroon en aan de beugels. Voorzien van lederen band met gouden clip, 750/000. In goede staat met certificaat.
Gouden zakhorloge, 585/000, Longines. ø 44 mm. Zakhorloge met witte emaile wijzerplaat met cijferaanduiding. Grand prix Paris- Anvers-Paris, Milan Bruxelles. Enkele deukjes in de kast, verder in goede...
Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...
Gouden dameshorloge, 585/000 Prisma, Rond dameshorloge, ø16,5 mm, met Milaans gevlochten band. Mechanisch, werkend, breuk in glas. ca16,3 mm. Lengte 16,5 cm. In goede staat
Maurice Lacroix horloge, dames model staal met vergulde bewerking. ø kast 26 mm. Lengte 17 cm. In goede staat. In doos met certificaat.
Twee heren horloges, Mivkon. Voorzien van zwarte geioniseerde kasten. Een model met een zwarte band en een model met blauw gele band. grootte ø4,2-5 mm. Nieuw
Longines horloge, verguld met bewerkte schakelband en langwerpige kast. Quarts model. Grootte kast 23x30 mm. Lengte 19 cm. In goede staat.
Tag Heuer dameshorloge. Stalen kast, bollopend met kunststofband, gebroken. Grootte kast 30x40 mm. Quarts
Mooi Omega horloge, model Constellation. Mooi stalen horloge met verlopende band met zwarte wijzerplaat. In goede staat. Quarts mechaniek. Grootte kast 36x38 mm. Lengte 19 cm
Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.
Invicta herenhorloge met stalen kast en zwarte rubberen band. ø 48 mm. Nieuw no. 6988 Met certificaat.
Gouden horloge, 585/000. Fijn gouden dameshorloge ovale kast en verlopen Milanese band. Merk "Zerdax ancre" Mechanisch Lengte 18 cm ca 20,1 gr. In goede staat.
Twee zilveren zakhorloges met witte emaille wijzerplaat. ø 48 mm. Een horloge met roze accenten, Merk Zentra.
Horloge Rosenberg Paris, chronograaf met parelmoerwijzerplaat. ø 42 mm, met bruin lerenband. In originele doos met certificaat. In zeer goede staat.
Collier en armband met granaten en gouden sluiting. Drie rijen granaatarmband met olijfvormige gefacetteerde granaten, 4x8mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met in het midd...
Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.
Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw
Gouden ring, 585/000, met granaat. Langwerpige model met zetrand met gekretste bewerking en een ovaal gefacetteerde granaat, Grootte kop 30x15 mm. ø 56 ca. 7 gr.
Royale gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast voorzien van getorste rand. In het midden zit een ovaal gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca. 4,4 gr.In zeer go...
Bijzondere gouden streekbroche, 585/000. Zeer verfijnd gemaakt uit filigrain versierd met diverse granaten en enkele kleine pareltjes. Grootte 45x33 mm.
Gouden ring, 585/000, met granaat. ring met grote ovaal gefacetteerde granaat gezet in een rand met getorste versiering. De brede gouden rand om de granaat is voorzien van een ijsmattering. ø 56, ca 6...
Ring, 333/000, met granaat en parel. Ring met grote dubbele rozet met granaten en parels. ø 18 mm. ø 54 ca 4 gr. In goede staat.
Uitgewerkte gouden staafbroche 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewer...
Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...
Gouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn Singapore collier voorzien van een rozethanger met robijn. grootte hanger 15x8 mm. Nieuw
Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...
Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.
Zilveren koningscollier, rond model, 835/000. Lang collier 90 cm met grote sluiting. ca 104 gr. In goede staat
Grote gouden heren cachetring met jade, 585/000. Breedte 16 mm. ø 64. In goede staat.
Vier doosjes met gouden piercings, 585/000. Bestaande uit 3 navelpiercings versierd met zirconia's en twee wenkbrauwringetjes, ø 10 mm. Nieuw in doos.
Zilveren Gourmetarmband, 925/000 . Armband bol model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 11 mm, lengte 22 cm. Voorzien van veiligheid. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met rutielkwarts. Fraaie ring met een driehoekig geslepen rutielkwarts op een gematteerde band. breedte ring 22 mm. ø 56, ca. 13,5 gr. Nieuw
Zilveren oorstekers, 925/000, met rutielkwarts. Driehoekige grote oorstekers bezet met een driehoekig geslepen rutielkwarts. Grootte 20-20mm. De zilveren rand om rutiel is gematteerd. ca. 16,3 gr. Ni...
Zilveren oorhangers, 925/000, met zirconia's. Strakke oorhangers met ovale en langwerpige zirconia. grootte 25x11 mm. Nieuw
Twee paar zilveren oorknoppen, één paar oorknoppen, met schroef, met halve bollen , ø 11 mm, en een paar fantasieoorknoppen, driehoekig model met kunststof achterzijdes. Grootte 15x16 mm. totaal ca. 8...
Zilveren collier en hanger, 925/000, slangencollier met langwerpige hanger met zirconia, 16x11 mm. Lengte 40 tot 46 cm. Nieuw
Zilveren broche, 925/000, met een stukje goud.Zilveren broche in de vorm van een soort wolk met een verguld rand en een carree geslepen zirconia. Grootte 30x22 mm. ca. 6,4 gr. Nieuw