Set sieraden, goud op zilver 925/000, met witte, zwarte en turkooiskleurige stenen. Set bestaande uit oorhangers, hanger en ring met een ovale rozet, ø 19x28 mm, met in het midden een turkooiskleurige...
Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G
G. Winsem 20e eeuw, boerin bij boerderij aan het water, sheurtje in linnen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;R/G
Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G
Kristallen zuurstel met zilveren houder, 835/000. Twee kristallen zuurpotjes, voorzien van ruitslijpsel en gefacetteerde boldop, geplaatst op een zilveren houder met getorste handgreep en voorzien van...
Grote vooroorlogse blikken passagiersboot omstreeks 1930 Santa Monica, later voorzien van electromotor, 64 cm. Cond;G
Geslepen kristallen theebus met geslepen ster op de bodem, amandelslijpsel met geslepen florale graveringen en 836/000 zilveren dop met parelrand, Mt. W Baksteen en C.J.Middendorp Rotterdam, omstreeks...
Grote kristallen bokaalvormige hengselvaas met verzilverde monturen, in Louis Seixe stijl, 20e eeuw, 2 chips 30cm. In redelijke conditie
Oorschroeven en ring, 585/000, met carneool en parel. Ring met aan de bovenzijde een rond element met getorste rand, ø 55, en een paar oorschroeven met bijpassende model voorzien van een gouden hange...
Twee antieke vergulde bronzen bustes omstreeks 1870 in goede staat 13cm.
Vier oude baby poppen omstreeks 1930-1950, 3 x papier mache en 1x hard plastic, Duitsland/Frankrijk 45-60cm. Cond:R/G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Vooroorlogse grote geheel blikken kinderspeelgoedpaard , beweegt zich voort wanneer kind hobbelt gemerkt MOBO, made in England, in goede staat 78x87x26cm.
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
Dertien Duitse Hutschenreuther gebaksborden met gebaksschaal met fruitvoorstellingen, 20e eeuw 20-25cm. Cond;G
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
Strakke gouden ring, 750/000, met robijn en briljant. Elegante ring aan de bovenzijde gespleten met daartussen een ovaal gefacetteerde robijn en in het goud 44 briljant geslepen diamanten pavé gezet, ...
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Oud perzisch handgeknoopt kleed, rood-zwart-creme, in goede staat 128-176cm. Cond:G
Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G
Prachtige gouden collier, 585/000, rond model met wit- en geelgouden schakels, welke in elkaar vallen. Voorzien van draaibaar karabijnslot. ø 5,8 mm lengte 45 cm. In zeer goede staat.
Twee colliers met hematiet. een collier van geslepen hematietkralen, ø 10, en turkooiskralen, ø 9mm en een collier van hematiet met jadekralen, ø 8,5 mm. lengte ca 75 cm
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...