A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G
Van Wijk, omstreeks 1900, Belgische school, mogelijk Jenny van Wijk, meisje met ganzen en nest in boom, olieverf op linnen 46x37cm. Cond:G
A. Allebe 1915, 1838-1927 portret van huishoudster Allebe, olieverf op paneel 21,5x16,5cm.
Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G
Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie
Originele vroeg 19e eeuwse Jacob Petit porseleinen console pendule omstreeks 1820, handbeschilderd bloemen en gouddecor, origineel 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger. 3 scherven en mogelij...
Antieke Engelse eikenhouten met mahoniehouten 8 daagse staande klok met secondenaanduiding, maanstand en dagaanduiding, O.Owens en L. Lanerdry medd. omstreeks 1800 238cm. Cond:R/G
Mooie 18e eeuwse Franse haan schotelcomtoise met wekkerfunctie, originele peerslinger, wijzerplaat licht beschadigd. 40x24x14cm. Cond;G
Groot antiek wortelnoten Louis Philippe rolbureau met hekwerk, mooi wortelnoten binnenwerk, lades en deurtje, minimale fineerschade, 150x145x81cm. Cond;G
Hollandse eikenhouten barokkabinet, Louis seize omstreeks 1780, met bronzen beslag en mooi snijwerk, restauratie noodzakelijk. 240x180x60cm. Cond;R
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, 11x18x11øcm. Cond:G
Unieke grote facetgeslepen spiegel met zilveren lijst bestaande uit diverse bijbelsloten hoekelementen en figuren. De rand om de spiegel is versierd met diverse heiligen, putti's, guirlandes, krul- en...
Bijzondere zilveren nootmuskaatrasp, 835/000. Cilindervormige rasp strak model met fijne bewerkte rand. 10x ø2,7 mm jl d: 1838. In goede staat.
Hollandse wortelnoten fineer op eiken pastoorskast 17e/18e eeuw, uitneembaar, geheel met lades en schappen. Fineerschade en deur krom. 197x185x71cm. Cond;R
Fraaie kristallen bokaal met deksel op voet met zilveren rand, 925/000. Versierd met een ruitmotief en voorzien van zilveren rand met dubbel filetmotief. Enkele chips, ø 13x29 cm. Zilveren rand Gestem...
Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G
Italiaanse Barockstijl tabernakel secretaire, notenhout fineer en bandintarsia, stijlmeuebl 2e helft 20e eeuw 230x101x57cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Franse vitrine opzetkast omstreeks 1880, 2 delig met getorste zuilen en snijwerk, in goede staat 188x144x45cm.
Zeer groot Perzisch kleed(kerman) handgeknoopt met floraal decor, in goede staat 230x250cm. Cond:G
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G
Peter Rübsam, 1914 Hoemel Duitsland, gefaltene Decke, bronzen sculptuur, in goede staat 9x15x15cm.