Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.