This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

3 Porseleinen vogels
Starting price 90 EUR

Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G

Zilveren suikerpot
Result: 110 EUR

Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...

Antieke grammofoon
Starting price 30 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

F.M. Richter, vissers
Result: 330 EUR

F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G

Imari schotel, Arabische tekst
Result: 100 EUR

Grote oude Imariporseleinen schotel met Arabische tekens en floraal decor, 20e eeuw 7x41,5øcm. Cond:G

Verzilverde kelk met figuur
Starting price 100 EUR

Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G

Ovaal tablet met 2 taartschotels
Starting price 80 EUR

Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G

J. van Kregten
Result: 110 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

4 Imari borden18e eeuws
Starting price 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Starting price 350 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G

Klok, Willem Penaat
Result: 130 EUR

Antieke Hollandse vrijslinger klok, door Willem penaat, eikenhout met messing omstreeks 1910, Jugendstil, in goede staat 50cm.

Gouden set met parels
Result: 120 EUR

Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...

Armband bezet met stenen
Result: 100 EUR

Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot

Vierglazen klokje met witte omlijsting
Starting price 150 EUR

Antieke Franse glaspendule houten klokkast, omstreeks 1900, 8 daags met veerslinger, 28cm. Cond;G

Hans Liska
Starting price 200 EUR

Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G

Aquarel, Maya Wildevuur
Result: 70 EUR

Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G

Speeldoos met 5 platen
Starting price 700 EUR

Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje
Starting price 100 EUR

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...

Yixing theepot
Starting price 80 EUR

Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.

Troelstra, winter
Starting price 150 EUR

R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

2 Siercoupes
Result: 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G

Porseleinen Goebel, meisje Lore
Starting price 70 EUR

Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R

Nicolaas klok
Result: 375 EUR

Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G

Pronkbeker
Starting price 40 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M