This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Kavel tin
Result: 45 EUR

Groot lot antiek tin en koper, kannen, maten enz. 7-35cm. Cond;G

3 Naaldenkokers, zilver
Starting price 150 EUR

Drie naaldenkokers bestaande uit een ivoren, een houten en een zilveren koker. Ivoren cylindervormige koker met spiraalvormige bewerking, een houten koker met getorste bewerking met ivoren bewerkte ui...

Delfts bord, 18e eeuw
Starting price 400 EUR

Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G

2 Bijbels met gouden en zilveren slot
Starting price 150 EUR

Twee bijbels met goudsnede. Eén bijbel met bruin lederen omslag voorzien van gecontourneerd gouden slot met Biedermeier gravure, 585/000. En een bijbel met donkerbruine omslag voorzien van zilveren ge...

Vuurvergulde pendule
Starting price 250 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

Bronzen hanglamp
Starting price 80 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G

Gouden briljant ring
Starting price 200 EUR

Gouden ring, 585/000, met diverse briljanten. In het midden van de ring zitten 5 briljanten iets hoger op gezet met aan beide kanten een rij met 7 kleine briljanten pave gezet. Totaal 0.25 crt SI. ca ...

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Result: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Result: 30 EUR

Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G

Zilveren armband
Starting price 35 EUR

Z|ilveren armband met koffieboonschakel, 835/000.

Antieke koperen bakkers doofpot
Starting price 50 EUR

Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.

Haardscherm + houtbak
Result: 55 EUR

Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat

Tafelklokje
Starting price 100 EUR

Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G

Zilveren bonbonschaal
Result: 60 EUR

Zilveren 835/000 bonbonschaal met florale opengewerkte rand. Mt. H.H.Hooykaas Schoonhoven, keurkamer Amsterdam, jl.: F:1940, ca 130gr. 19,5x13,5cm. In goede staat

2 Weense vaasjes
Starting price 150 EUR

Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.

2 Benen snuffbottles
Starting price 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

Parelcollier met gouden slot
Result: 200 EUR

Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een witgouden gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sl...

2 Odeurflaconnen met zilveren dop
Starting price 110 EUR

Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iet...

Mahonie Biedermeier secretaire
Starting price 450 EUR

Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, in goede staat, aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.

Antieke grammofoon
Starting price 30 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

9 Duitse borden, ca. 1910
Starting price 160 EUR

Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G

Speeldoos met 5 platen
Starting price 700 EUR

Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G

2 Broches met haarwerk
Result: 45 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.

Mahonie commode
Result: 340 EUR

Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.