Twee antieke zilveren scharen, beiden met gekrulde benen en stalen scharen. Langste schaar met gekrulde benen ophangogen is gerestaureerd. MT.: Onleesbaar. 13-14 cm.
Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G
Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Drie naaldenkokers bestaande uit een ivoren, een houten en een zilveren koker. Ivoren cylindervormige koker met spiraalvormige bewerking, een houten koker met getorste bewerking met ivoren bewerkte ui...
Armband van amethisten met een gouden sluiting, 585/000. Armband met 5 rijen gefacetteerde amethistkralen, ø 6 mm, bevestigd aan een fraaie gouden sluiting in de vorm van een vlinder met witte steentj...
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, in goede staat, aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G
Twee bijbels met goudsnede. Eén bijbel met bruin lederen omslag voorzien van gecontourneerd gouden slot met Biedermeier gravure, 585/000. En een bijbel met donkerbruine omslag voorzien van zilveren ge...
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, met diverse briljanten. In het midden van de ring zitten 5 briljanten iets hoger op gezet met aan beide kanten een rij met 7 kleine briljanten pave gezet. Totaal 0.25 crt SI. ca ...
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G
Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.
Zilveren 835/000 bonbonschaal met florale opengewerkte rand. Mt. H.H.Hooykaas Schoonhoven, keurkamer Amsterdam, jl.: F:1940, ca 130gr. 19,5x13,5cm. In goede staat
Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.
Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G
Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat
Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G
Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een witgouden gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sl...
Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iet...