This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

2 Odeurflaconnen met zilveren dop
Starting price 110 EUR

Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iet...

Jugendstil glazen schaal
Starting price 40 EUR

Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G

2 Broches met haarwerk
Result: 45 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.

Zilveren schakelarmband
Starting price 75 EUR

Zilveren schakelarmband, 925/000, met sluiting in slotvorm. Gourmet schakelarmband met sluiting in de vorm van een hangslot, toegeschreven aan Georg Jensen, 1970. Breedte 8,5 mm. Lengte 19 cm.Voorzien...

2 Zilveren scharen, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Twee antieke zilveren scharen, beiden met gekrulde benen en stalen scharen. Langste schaar met gekrulde benen ophangogen is gerestaureerd. MT.: Onleesbaar. 13-14 cm.

Gouden armband met amethist 5 rij
Result: 150 EUR

Armband van amethisten met een gouden sluiting, 585/000. Armband met 5 rijen gefacetteerde amethistkralen, ø 6 mm, bevestigd aan een fraaie gouden sluiting in de vorm van een vlinder met witte steentj...

Design ring Novitum
Starting price 25 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Bronzen hanglamp
Starting price 80 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G

5 kunstglazen figuren
Starting price 40 EUR

Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G

Gouden briljant ring
Starting price 200 EUR

Gouden ring, 585/000, met diverse briljanten. In het midden van de ring zitten 5 briljanten iets hoger op gezet met aan beide kanten een rij met 7 kleine briljanten pave gezet. Totaal 0.25 crt SI. ca ...

Uurwerk met emaille wijzerplaat
Starting price 300 EUR

Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...

Cornelis Le Mair
Starting price 1.500 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...

Zilveren bonbonschaal
Result: 60 EUR

Zilveren 835/000 bonbonschaal met florale opengewerkte rand. Mt. H.H.Hooykaas Schoonhoven, keurkamer Amsterdam, jl.: F:1940, ca 130gr. 19,5x13,5cm. In goede staat

Parelcollier met gouden slot
Result: 200 EUR

Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een witgouden gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sl...

Antieke koperen bakkers doofpot
Starting price 50 EUR

Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.

Vuurvergulde pendule
Starting price 250 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

Gouden choker met diamant
Starting price 300 EUR

Prachtige Antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden stuk met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parelran...

Haardscherm + houtbak
Result: 55 EUR

Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat

Eiken tafelpendule
Result: 30 EUR

Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G

Tafelklokje
Starting price 100 EUR

Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G

2 Benen snuffbottles
Starting price 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

Antieke grammofoon
Starting price 30 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Kristallen inktset met zilver
Starting price 220 EUR

Kristallen inktstel met zilveren greep in de vorm van een gewei op houten basement. Rechthoekig houten basement met daarop 2 ronde kristallen inktpotjes met geschulpt slijpsel, voorzien van zilveren d...

2 Zilveren pronkringen
Result: 120 EUR

Twee zilveren pronkringen, 925/000. een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten. En een ring met rond vergulde kop met een rand met witte stenen en een g...