This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Gesigneerd Tholen? 1942
Starting price 40 EUR

Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G

Compositie mannenfiguur
Result: 40 EUR

Antieke Franse figuur omstreeks 1900, Angelius par A de Ranieri, compositie metaals, 46cm. Cond:G

2 landschappen 19e eeuw
Starting price 70 EUR

Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier

Van Haanen dame bij vaas
Starting price 40 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

Beeld, moeder met dochter
Result: 50 EUR

Antiek Frans beeld omstreeks 1900 Groupe etude Par rancoulet. compositie metaal, brons kleurig, 1 vinger af, 47cm. Cond:R

R. Berends
Result: 60 EUR

R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G

Bronzen violist
Result: 40 EUR

Bronzen violist op stoel, 20e eeuw 18cm. Cond:G

C. Gerritsen
Result: 100 EUR

C. Gerritsen omstreeks 1900, Hollands dorp aan water, olieverf op linnen 50x35cm. Cond;G

Bronzen aap met zandgietsel
Starting price 230 EUR

Antieke Oosterse zandgegoten bronzen aap, 19cm.

Sven Atterling
Result: 50 EUR

Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G

2 compositie metalen figuren
Starting price 60 EUR

Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G

Antiek figuur op steen
Result: 150 EUR

Antieke jugendstil tinnen vrouwenfiguur, gemonteerd op albast. Omstreeks 1900 in goede staat. 14cm,.

Groot houten beeld
Starting price 70 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G

R. Mario, bosgezicht
Result: 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

2 Waaierkristallen sets
Result: 50 EUR

Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G

2 Kunstglazen vissen
Starting price 80 EUR

Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.

Jugendstil glazen schaal
Starting price 40 EUR

Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G

5 kunstglazen figuren
Starting price 40 EUR

Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G

Vaas met gemodelleerd gezicht
Starting price 90 EUR

Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G

RAM Colenbrander vaas, "Bloed"
Result: 400 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.

Delfts bord, 18e eeuw
Starting price 400 EUR

Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Result: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G

2 Weense vaasjes
Starting price 150 EUR

Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.

9 Duitse borden, ca. 1910
Starting price 160 EUR

Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G