Twee Duitse Rosenthal porseleinen sierborden, ingelijst, omstreeks 1980 52x49cm. 50x49cm. Cond:G
Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G
Chinees 18e eeuws porseleinen familie Roze bord met goud en tuindecor, emaille beschilderingen, haarlijn, 23,7øcm. Cond;R
Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel met kop achterover, als tafeldecorstuk. 8x16x26cm. ca 148 gr. In goede staat.
Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn bewerkt met een olijfslijpsel en voorzien van zilveren deksel met floraal dec...
Chique Engelse verzilverde Boulloir, gemerkt Heirloom Melon, 20e eeuw in zeer goede staat 35cm.
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G
Antieke Chinese trekpot, gemerkt met Chinese geest medaillon, deksel fijn uitgewerkt. 9x13x9,5cm. Cond:G
Zeldzaam Chinees porseleinen republikeinse karperschotel met geschulpte omranding, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 3,7x18,3ø, in goede staat.
Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.
Oud perzisch kleed, lichtblauw, briekrood etc. in goede staat 194x123cm.
Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G
Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes, 1x 18e eeuws kan Xi met landschapsdecor, en 1x 19e eeuw floraal. 16x7øcm en 17x8øcm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Zes Hollandse penningen, 1x brons 1913-1938, 1x brons mobilisatie vrede, eer, 1914-1918 1x brons Wilhelmina 40 jaar regeringsjubileum, 1x kleine medaille Juliana voor trouwe dienst, 1x kininklijke bon...
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G
Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een miniatuur van een fotograaf met poserende mensen, 6,5x3x3cm, en een vrouw op een bankje met paraplu en een hond, 5,5x3,5x3,5cm. Totaal ca 60 gr.