Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
Lange Perzische loper zwart-blauw-rood etc. met floraal decor, sleetse plek Cond:R 111x415cm
Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markesiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.
Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Twee antieke Duits porseleinen chocoladepotten omstreeks 1900, Hütten Steinach, Zwiebelmusterdecor, 15-18cm. Cond:G
Gouden zakhorloge, 585/000, met ketting met gouden stukken. Zakhorloge met gefacetteerde rand en de achterzijde bewerkt met een bloem en krulgravure. ø 46 mm. Voorzien van zwart gevlochten ketting me...
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
Zilveren staaframmelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Klein scheurtje onder fluit, verder in goede staat.
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Zes zilveren theelepeltjes in een cassette. Lepeltjes met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures en puntige bak. ca 23 gr. MT.: J.Beeling, Leeuwarden 1857. In goede staat.
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Zilveren schuifkalender, 925/000. Dubbele ronde schijf, draaibaar, naar antiek voorbeeld, met daarop een kalender met datumaanduiding, opgaande en ondergaande zon, de zodiaktekens en vermelding van d...
Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.
Vier hangers, o.a. zilver. Versierd met turkoois en barnsteen. 4,5-6 cm.
Sierlijke gouden choker, GG 750/000, met briljanten. Een ankercollier in het midden voorzien van een flexibele ruitvormige hanger, 4x1,5mm, bezet met in totaal 24 briljanten. 38x14 mm. Totaal ca 0.42 ...