Grote zilveren gourmetarmband, 835/000, Platmodel, breedte 15 mm, dikte 4,5 mm. ca 75 gr. Lengte 20 cm.
Bloedkoralen collier oplopend in dikte 4-6mm en een gouden sluiting. Lengte 45 cm ca. 16 gr
Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G
J. Messe binnenhof met avondverlichting, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, Hollands. Lepel met puntige bak voorzien van dubbel getorste steel met een figuur met een juk met emmers. MT.: Marius van Scheltinga, Balk jl.: R 1851. Lengte 21 c...
Twee zilveren pillendoosjes, 925/000. Een rond doosje voorzien van een scharnierend deksel met een brede bewerkte rand met sterren en krullen. ø 34 mm. En een zeshoekig doosje met scharnierend deksel ...
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R
Gouden zakhorloge, 585/000, met ketting met gouden stukken. Zakhorloge met gefacetteerde rand en de achterzijde bewerkt met een bloem en krulgravure. ø 46 mm. Voorzien van zwart gevlochten ketting me...
Twee oude Perzische kleden, Beloudges, aardetinten 156-91 en 99-143cm. Cond;G
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas
Geslepen kristallen tafelstel met 3 zoutvaatjes met geslepen ster op de bodem en voorzien van 835/000 zilveren fraai bewerkte hanfgreep, Mt. C.J Begeer-Utrecht, omstreeks 1870, 10x14 cm. In goede staa...
Oude gemerkte Chinese vaas met drakendecor, groen en floraal decor, 1e helft 20e eeuw 25,5x10øcm. Cond:G
Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G
Twee oude perzische kleden Iran Goltuch meerkleurig floraal decor. 80x124cm en 104x68cm. Cond;R/G
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G
Zilveren 925/000 briefopener met rond heft, Mt. Esmann Juweliers Utrecht jl.:P; 1975, ca 29gr. 19,5cm. In goede staat
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie
Drie Maharadja ringen, witmetaal met turkoois en lapis en koraal. Eén voorzien van grote lapis lazuli met gravure van een dier. 5x6 cm ø 63-64-74
Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G